Dulce María podejmuje wyzwanie w kinie w filmie „Como Anillo al Dedo”

Aktorka zacznie kręcić komedię romantyczną wyprodukowaną przez Diamond Films z postacią „inną niż to, co zrobiono w telewizji”

Po tygodniu, w którym jej nazwisko było zamieszane w spór o domniemane oszustwo podczas ślubu, Dulce María rozpocznie w poniedziałek zdjęcia do komedii romantycznej.

Film nosi tytuł „ Como Anillo al Dedo ” i jest nową produkcją Diamond Films , twórcy filmu „ ¿Qué culpa tiene el niño? ”. i Inna Payán z „ Cansada de besar sapos ”.

Giselle Abud z Diamond Films podkreśla, że postać dawnej członkini RBD różni się od tego, co zrobiono w telewizji.

„Ona chętnie bierze w tym udział, stawiamy na nią”.Dulce María nakręciła niewiele filmów w swojej karierze, licząc krajowe: „ ¿Alguien ha visto a Lupita? ” oraz dominikańskie „ ¿Por qué los hombres son infieles? ”, oba miały premierę w tym czasie z kilkoma ekranami.

Oczekiwana jest natomiast premiera filmu „ Más allá de la herencia” Alejandro Gonzáleza Padilli (Regresa).

„ Como anillo al dedo ” byłby czwartym meksykańskim filmem, w którym w tym roku udział weźmie Diamond Films.We wrześniu, mówi Abud, będzie miał premierę „Mamá se fue de viaje” z Andreą Legarreta, który wcześniej będzie częścią Meksykańskiego Festiwalu Filmowego.

Fabuła jest adaptacją oryginalnej produkcji z Argentyny, która opowiada o życiu mężczyzny, który pozostaje odpowiedzialny za swoje dzieci.

Sprawdź także  Rozpoczyna się “El baile de los 41”


Udostępnij

Zostaw odpowiedź