rbd fot. zdjęcie promocyjne

Nowe projekty ex RBD


Jeśli chodzi o 15. rocznicę premiery (), sprawdzamy, co dzieje się w karierze ów, którzy wystąpili w udanej telenoweli.


Niewielu uważało, że to możliwe, ale dzieje się tak: po  jest życie . Korekta: udane życie po RBD. W rzeczywistości udana   , wyprodukowana przez Pedro Damiána , stanowiła pulę talentów dla telewizji ( Angelique Boyer ), a nawet dla kina hollywoodzkiego ( Diego Boneta ).

Jednak sześciu członków popularnego zespołu pop stanęło w obliczu bardziej skomplikowanego obrazu: pokazanie, że śpiewanie ‘Sálvame' i ‘Solo quédate en silencio' przy zatłoczonych stadionach w Meksyku, Brazylii i Turcji było zaledwie początkiem bardzo udanej kariery.

Na szczęście Alfonso, Maite, Christopher i Dulce María zdołali wyjść poza Rebelde i stworzyć wspaniałą karierę w mediach.

Korzystając z 15-lecia premiery Rebelde, opowiadamy trochę o kolejnych projektach absolwentów szkoły Elite Way School.

Niewiele wiadomo na temat Christiana Chaveza, który działa w social mediach. Natomiast skupia się obecnie na rodzinie, swoim synku oraz mężu, Manuel Carasco, który jest politykiem.


Po RBD  pracował nad niektórymi z najbardziej ambitnych projektów nakręconych w Meksyku , takimi jak  Sense8 od Netflix i  El elegido .

Dodał także role w  Obediencia perfecta  (Całowite posłuszeństwo – 2014),  La dictadura perfecta  (Perfekcyjna dyktatura – 2014) i w amerykańskim serialu The Exorcist (2016-2017), a także prowadził program La ciencia de lo absurdo  dla National Geographic.

Wkrótce Herrera będzie miała premierę komedii „  Me casé con un idiota  (2020), w której dzieli się on sceną z Pauliną Gaitán i zacznie kręcić „ Dead Noon” (2021) w reżyserii Jeffa Desoma .


Me casé con un idiota – fot. screenshoot youtube

Chociaż Perroni pracuje w świecie aktorstwa od dzieciństwa, dopiero po swoim udziale w Rebelde mogła odcinać kupony w filmie i telewizji.

W ubiegłym roku miało premierę  Dibujando el cielo  (2018) i od tego czasu się nie zatrzymała się: nakręcił   El juego de las llaves (Gra kluczy – 2019), nakręciła krótkometrażowy Viva la revolucion! i użyczył głosu w animowanej komedii  Un rescate de huevitos   (2020).

Jeszcze w tym roku Perroni powróci do teatru z Doblemente embarazada  (2019), wyreżyserowanym przez jej mężczyznę, piosenkarza Koko Stuambuk , z udziałem Gustavo Egelhaafa i Matíasa Novoa .


Doblemente-embarazada-fot.-material-promocyjne
Doblemente-embarazada-fot.-material-promocyjne

Christopher Von Uckerman

Uckerman, który postanowił poświęcić kilka lat sobie, zanim podpisał kolejny projekt po zakończeniu RBD, ma jeden z najpełniejszych planów byłych członków Rebelde.

Chociaż kontynuacja serii Netflix Diablero jest nadal wstrzymana, aktora można zobaczyć poza małym ekranem. Po pierwsze, w grudniu tego roku ma miejsce premiera komedii romantycznej,  El hubiera sí existe (2019), gdzie dzieli się sceną z Aną Serradilla .

Przygotowuje także premierę ów  Hypnotized (2020) i  Pacífico  (2020). Będzie także uczestniczył w filmie  In the Country of Last Things  (2021), adaptacji tekstu Paula Austera z Marią de Medeiros .


El-hubiera-si-existe-fot.-materialy-promocyjne
El-hubiera-si-existe-fot.-materialy-promocyjne

Po ponad dwóch latach nieobecności Dulce María powróci na ekran z taśmą  Más allá de la herencia  (2021) w reżyserii Alejandro Gonzáleza Padilli .

Chociaż niewiele wiadomo o filmie, w którym wystąpią także Carmen Aub i Mario Morán , oczekuje się, że filmowanie rozpocznie się w nadchodzących miesiącach.


 ¿Alguien ha visto a Lupita?-fot.-materialy-promocyjne
¿Alguien ha visto a Lupita?-fot.-materialy-promocyjne

Wszystkiego najlepszego RBD!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź