Dulce María chce ponownie spotkać się z RBD


Jeśli OV7 przezwycięża problemy i wraca z trasą i innymi projektami, w których wszyscy członkowie są razem, też może to zrobić


Dulce María nie wykluczyła pomysłu zaśpiewania na spotkaniu ze swoimi byłymi kolegami z telenoweli , ponieważ nie mogła być na hołdzie, który złożyła zespołowi Anahí, Maite Perroni, Christopher Uckermann i Christian Chávez.

26 grudnia 2020 roku odbył się koncert streamingowy, który połączył czwórkę z szóstki członków popularnego zespołu popowego, który wyłonił się z telenoweli i który działał z wielkim sukcesem na międzynarodowej scenie od 2004 do 2009 roku.

„Zrobili ten hołd, który nie był powrotem jako takim, powróciła na platformach, co było świetne dla wszystkich, zwłaszcza dla fanów, a od roku mówi się o ponownym spotkaniu. Cóż, nawet nie ponownym spotkaniu, ale trasie”, powiedziała Dulce María. „Wciąż nie ma nic oficjalnego ani domkniętego, miejmy nadzieję, że tak się stanie, ale nic nie jest jeszcze zamknięte”.

, która promuje remiks „Barbie” z Rebeccą, Fariną i MC Danny, piosenką, która wzmacnia kobiety i jest wykonywana w kilku językach, nie mogła być na prezentacji, którą zrobili jej byli koledzy z z powodu ciąży. „Jeśli (ponowne spotkanie) się wydarzy, zostanie to oczywiście ogłoszone z całą miłością na cały świat” – powiedziała.

Ostatnie spotkanie całej szóstki członków zespołu miało miejsce pod koniec 2019 roku, na kameralnym spotkaniu, które odbyło się w domu Poncho. „To było coś bardzo miłego, spotkaliśmy się z dużą miłością, szacunkiem, szczerością i prawdą. Jakby to właśnie wyzwoliło nas, to jest esencja nas. A potem przyszła pandemia, moja ciąża, przyszedł hołd, którego Poncho i ja nie byliśmy częścią, i w końcu to nie ma nic wspólnego z naszą przyjaźnią ani naszymi osobistymi relacjami, ale raczej było to coś profesjonalnego, co miało wiele rzeczy związanych z dokończeniem projektu.”

Dulce wyjaśniła, że ​​ma dużo miłości, szacunku i podziwu dla wszystkich swoich kolegów z ekipy. „I tak będzie zawsze” – dodała.

Z drugiej strony zapewniła, że ​​nie widziała do tej pory nowej serii Netflix , ale życzy im szczęścia. Zobaczyła, że Karol G tworzył na Instagramie Story, w których przedstawiała się jako fan grupy RBD.

„Tak, widziałem Story Karol G, od Bichoty, byłam też zachwycony, że w jakiś sposób słuchali naszej muzyki, co też naznaczyło ich jako nowe pokolenie, a ją w szczególności. Bo tak dobrze sobie radzi, a to był bardzo miły gestem z jej strony.”

Udostępnij

Zostaw odpowiedź