Ujawniono „intro” i datę premiery „La Casa de las Flores 2”

Po krytyce za śmierć „Virginii de la Mora” platforma ujawnia pierwszy postęp w drugim sezonie serii

Netflix ujawnił w sieciach społecznościowych pierwszy zwiastun i datę premiery drugiego sezonu „ La Casa de las Flores ”. To jedna z ich najpopularniejszych hiszpańskojęzycznych serii, która jest w trakcie krytyki po tym, jak Manolo Caro potwierdził Śmierć „Virginii de la Mora”, postaci granej przez Verónicę Castro . 

W tym krótkim filmie platforma streamingowa przedstawia obsadę, która będzie stanowić trzon drugiego sezonu, w której gra rodzina „de la Mora”. 

Netflix powiedział w oświadczeniu, że wspólny przekaz audiowizualny dotyczy „nowego portretu rodzinnego” z „Pauliną”, „Eleną”, „Juliánem”, „Ernesto ” i„ Marią José ”. Może to być również intro, rozpoczynającee drugi sezon. 

„Premiera„ de la Mora ”to nowe wprowadzenie, to znaczy nowy portret rodzinny” – powiedział. 


Netflix powiedział, że wspólny przekaz audiowizualny jest „nowym portretem rodzinnym”, może jednak być także nowym wstępem do serii. SPECJALNE / Netflix

Według platformy rodzina „de la Mora” rozpada się, „Paulina”, która obecnie mieszka w Madrycie z „Marią José” i jej synem „Bruno”, jest zmuszona wrócić do Meksyku, gdy się dowie. że ostatnia wola „Virginii de la Mora ”została podważona. 

„Paulina” czuje się odpowiedzialna za uratowanie rodziny i odzyskanie „Domu kwiatów”, powiedział Netflix.

Dodał, że po powrocie do kraju będzie gorzej niż kiedykolwiek, odkąd jej ojciec „Ernesto” dołączył , siostra „Elena” przeżywa kryzys tożsamości w wyniku ostatnich romansów. Tymczasem „Julian” znalazł nową, osobliwą pracę, która wpędzi go w kłopoty. 

„Nie odkładając przy tym na bok poszukiwania długo oczekiwanej zemsty na„ Diego ”, który uciekł z rodzinnymi pieniędzmi” – powiedział. 

W drugiej części „Paulina” będzie mogła zobaczyć, że tak naprawdę zagraża domowi, który postanowiła odtworzyć obok „Marii José”. 

„La Casa de las Flores” powraca na platformę z nowymi odcinkam. Będą dostępne na całym świecie od 18 października 2019 r. 

Sprawdź także  Fernanda Castillo i Erik Hayser są już rodzicami


Udostępnij

Zostaw odpowiedź