Amaia ogłasza datę premiery pierwszego albumu, a Rosalia świętuje

Prawie dwa lata po wejściu do OT, jej pierwszy album zostanie wydany

Amaia Romero w końcu ogłasza datę jej pierwszego albumu: 20 września . Pochodząca z Pampeluny gwiazda, która wygrała Operation Triumph 2017 dzięki imponującemu głosowi i sposobowi ekscytowania się każdym gatunkiem muzycznym, w którym grała, ogłosiła to za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

„20 września ukaże się mój pierwszy album ”, piosenkarka napisała wraz z zestawem zdjęć, na których widzimy, jak prezentuje się z zabawnym warkoczem. To wiadomość, na którą wszyscy jego fani czekali od miesięcy.Ale nie tylko oni, ale także niektórzy z ich kolegów, takich jak Angy czy Rosalía , skomentowali radość, jaką dają, że wkrótce będą mogli słuchać albumu:

Angy: „Myślałem, że cię zapomniałem, ale umieścili piosenkę”

Rosalia: „Yuhuuuuuu”

Superbritánico: „W dobrych godzinach, zielone rękawy”

Cristina Pedroche: „Całkiem pod każdym pieprzonym kątem”

Album, jak podaje Universal Music, będzie się składał z 10 utworów (z których trzy już znamy) i będzie nosił tytuł  Pero no pasa nadaPonadto Amaia ujawniła już okładkę na Instagramie.

Chociaż pierwsza piosenka Amaia,  Un nuevo lugar, ukazała się w grudniu, była to tylko mała przekąska tego, co ma nadejść. W rzeczywistości moglibyśmy powiedzieć, że był to zwiastun singli, które zaczęły być wydawane od maja.

Pierwszy numer, już z całym prawem, został wydany w maju: El Relámpago. Temat, który zaskoczył amatorów i wyjaśnił, w jakim stylu będzie się kierowała. Potem nadszedł Nadie Podría Hacerlo  i ostatecznie  Quedará en Nuestra Mente.

Chociaż album ukaże się 20 września, wielu jej zwolenników było już w stanie wysłuchać wszystkich jej piosenek na festiwalach, w których brała udział tego lata. W maju zaśpiewała repertuar po raz pierwszy w Warm Up of Murcia.

Piosenkarka opublikowała również pierwsze daty swojej trasy  Pero No Pasa Nada 2019 na swoim koncie na Instagramie, zaczynając, jak mogłoby być inaczej, 5 października w audytorium Baluarte w Pampelunie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *