fot. Instagram Bad Bunny @badbunnypr

Piosenka z „Mi burrito sabanero” wyłania się z głosem Bad Bunny


po raz kolejny jest trendem na TikToku, tym razem za sprawą ciekawego coveru kolędy z jego dobrze znanym głosem


Krucjata popularnego piosenkarza 'ego przeciwko sztucznej inteligencji stała się w ostatnich dniach trendem po tym, jak jego fani udostępnili piosenkę za pomocą kontrowersyjnego narzędzia na TikTok, co wywołało irytację Portorykańczyka.

Użytkownik @Flowgptmusic udostępnił utwór wygenerowany przez sztuczną inteligencję, w którym wykorzystano głos piosenkarza i który spodobał się użytkownikom. Mimo to Benito Martínez Ocasio, znany jako Bad Bunny, stwierdził na swoim kanale WhatsApp: „Jeśli podoba Ci się ta gówniana piosenka, która jest wirusowa na TikToku, wyjdź natychmiast z tej grupy”.

Pomimo mocnego ostrzeżenia ze strony „złego królika” po raz kolejny stał się ofiarą . Tym razem tiktoker @nose1234gates rozpowszechnił wersję popularnej kolędy „Mi burrito sabanero” z portorykańskim głosem generowanym przez sztuczną inteligencję.

Ciekawa fuzja spodobała się internautom, którzy chwalili dzieło komentarzami typu „To jest ”, „Wspaniałe, tego się spodziewano”, „Dziękuję za kolędę, na którą czekała cała Ameryka Łacińska”.Co powiedział na ten temat Bad Bunny?

Po wcześniejszych kontrowersjach wokół piosenkarza są tacy, którzy nie mogą się doczekać reakcji na ten nowy „cover”. Można zobaczyć komentarze typu: „Nadszedł czas, zajęło to dużo czasu, to gówno się przyjęło”, „Mówią mi, że Bad Bunny się rozzłościł”, „Nie chcę się śmiać z Benito, ale oni nie współpracują.” Artystka na razie nie skomentowała tej sprawy.

Pomimo dużej popularności w Meksyku, kolędę skomponował Wenezuelczyk Hugo Blanco w 1972 roku.

Jej ciekawy tytuł nawiązuje do Gran Sabana, dziedzictwa przyrodniczego Wenezueli, położonego w masywie Guayanas i stanowiącego część parku przyrody Canaima.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź