W swoim nowym projekcie, Bad Bunny, przedstawia osobisty aspekt kariery


korzysta z okazji, by przekazać motywacyjną wiadomość


 stał się jednym z najbardziej poszukiwanych i wpływowych artystów na świecie. Osiągnął to nie tylko poprzez swoją muzykę, ale także poprzez gesty i przemówienia.

Ale za tym wielkim sukcesem kryje się tajemnica, którą zdaje się zdradzić nam w swoim nowym projekcie.  występuje w kolejnym odcinku Artist Spotlight Stories, serialu YouTube. Halsey , Billie Eilish i Shawn Mendes to inne osoby, które wzięły udział w tym projekcie.

W ten sposób wykonawca Safaera przedstawia nam jasną wizję swojego najbardziej osobistego aspektu kariery zawodowej. Co stoi za Jego sukcesem? Jaki klucz sprawił, że znalazł się na liście najczęściej słuchanych? „Staram się nie stawiać granic, a przynajmniej nie ja. Kiedy ktoś próbuje to zrobić, staram się to maksymalnie wykorzystać” – wyjaśnia Benito w zwiastunie opublikowanym przez tę platformę.Na obrazach składających się na wideo możemy zobaczyć małe fragmenty klipów wideo, a także występy na scenie. Chociaż tym razem YouTube idzie dalej i przedstawia Bad Bunny na chwilę przed występem.

Ten nowy projekt zostanie wydany za pośrednictwem YouTube. Sądząc po przyjęciu, jakie spotkało ten trailer, jesteśmy pewni, że jego uruchomienie zakończy się pełnym sukcesem. W ciągu zaledwie kilku godzin zwiastun przekroczył 700 000 wyświetleń. I to jest powrót Bad Bunny do życia publicznego po tym, jak zniknął z sieci społecznościowych w połowie maja tego roku.

Jakie inne aspekty pokaże nam Bad Bunny, które są bardziej osobiste i zawodowe? Zostało zaledwie kilka godzin na sprawdzenie.

Udostępnij
Sprawdź także  Vicente Fernández: Kim są jego dzieci i wnuki?

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź