Wszystko, czego dowiedzieliśmy się o Bad Bunny w nowym mini-dokumencie: psychiczne moce, sny i nie tylko

 to najnowszy artysta z serii „Artist Spotlight Stories” w Music.


W 10-minutowym filmie dokumentalnym, którego premiera odbyła się w środę (22 lipca), portorykański opowiadał o swojej drodze do sukcesu, ukochanej ojczyźnie Isla del Encanto, swoich zdolnościach umysłowych i nie tylko.

„Nie każdy ma siłę”, powiedział o sławie, wspominając również, że jego marzeniem zawsze było, aby jego była znana szerszej publiczności. „Że ludzie lubią moje kreacje, mój umysł i moje pomysły”

Podczas filmu krótkometrażowego Bunny opowiedział także o swoim występie w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon na początku tego roku, gdzie miał na sobie długą spódnicę i dużą różową kurtkę, którą zdjął, odsłaniając białą koszulę z napisem „Mataron a Alexa, no a un hombre con falda”, co oznacza „Zabili Alexę, a nie mężczyznę w spódnicy”. Jego strój był hołdem dla Alexy Negrón Luciano, bezdomnej transpłciowej kobiety zamordowanej w .

„Decyzja zapadła kilka godzin przed prezentacją” – powiedział. „Moja stylistka miała wszystkie możliwości i zobaczyłam garniturową sukienkę z czarną różą i to mnie uderzyło. Odzwierciedlało to, co wydarzyło się w w tamtym tygodniu, i wzbudziło we mnie sentyment. Zobaczyłem to i pomyślałem o Alexie ”.


O dorastaniu jako początkujący artysta: „Normalny dzień dla mnie to było chodzenie do szkoły. Kiedy wyszedłem ze szkoły, nadchodził czas, aby wrócić do domu i zacząć robić bity od chwili, gdy tam dotarłem, aż do pójścia do łóżka. Jako dziecko miałem wizję pragnienia, wyobrażania sobie i pozwalania umysłowi manifestować swoją siłę. Jeśli mam jakiś pomysł, to trzeba to zrobić lub przynajmniej spróbować. Miałem ten cel, odkąd byłem dzieckiem ”.

O byciu marzycielem: „Musisz marzyć. Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia, musisz marzyć. Musisz na to zapracować. Musisz tworzyć, wprowadzać innowacje ”.

O byciu światową gwiazdą: „Czasami zastanawiam się, wow, skąd pochodzi tak wielu ludzi, którzy mnie słuchają? Są ludzie, którzy nawet nie rozumieją, co mówię. Nie mówią w moim języku i lubią moją muzykę. Jak wyjaśnisz, w jaki sposób Twoja dotarła do tej osoby? Dobrze jest móc kontaktować się z ludźmi, którzy nie mówią w Twoim języku. To tam możesz zobaczyć siłę, jaką ma muzyka, ta sztuka, wszystko, co stworzyłem”

O jego zdolnościach umysłowych: „Czasami czuję, że wszystko przyciągam swoim umysłem. Myślę, że wiele osób, jeśli nie wszyscy, może zrobić to samo. Ale nie wszyscy o tym wiedzą ”.

„Uważam się za prostego. Prosta istota ludzka. Zwykły człowiek, który wie, że jest w stanie to zrobić i jest świadomy swojej siły psychicznej. ”

O nowym pokoleniu artystów z Puerto Rico: „Każdego dnia z Puerto Rico przybywa nowych talentów, którzy chcą stać się kimś wielkim. Jest więc to coś, coś wyjątkowego na tej wyspie, czego nie ma żadne inne miejsce na świecie. Mam dużo wiary w nowe pokolenie, które rośnie”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź