Pedro Pascal fot Instagram @pascalispunk

Pedro Pascal i Fantastyczna Czwórka: nowa twarz Reeda Richardsa?


wcieli się w Reeda Richardsa w nowym filmie  


Chilijski  , najbardziej znany z ról w The Last of Us, The Mandalorian i Game of Thrones, został wybrany przez  do roli Reeda Richardsa w nowym filmie o superbohaterach .

wyreżyseruje Matt Shakman, premiera filmu przewidywana jest na kwiecień 2025 roku. Portal Deadline poinformował, że umowa na wcielenie się w kultową postać nie została jeszcze sfinalizowana. Krążą także pogłoski, że w planach są inni autorzy interpretacji, na przykład Adam Driver, Matt Smith, John Krasinski, który grał już Doktora Strange w uniwersum Marvela, oraz Dev Patel.

W prezentowanych publikacjach podaje się, że obejmują główne aspekty uzgodnienia interpretacji postaci, działań związanych z agendą aktora.

Jednak bliskie źródła podają, że Pascal jest bliski zdobycia tej roli i zorganizowania swojego harmonogramu, aby móc nakręcić . Wśród obecnych projektów aktora znajduje się Gladiator 2, którego premiera planowana jest na koniec tego roku, a także zamierza kontynuować pracę w projekcie HBO w serialu The Last of Us, którego zdjęcia odbędą się w przyszłym roku.

Jak podaje portal Deadline, już wkrótce poznamy obsadę, która pojawi się w nowej filmowej wersji Fantastycznej Czwórki.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź