Pedro Pascal fot HBO

Jakie będą role Pedro Pascala i Javiera Bardema w „Fantastycznej Czwórce” Marvela?


Dowiedz się, co wiadomo na temat możliwego dołączenia Pedro Pascala i Javiera Bardema do obsady „Fantastycznej Czwórki” Marvela


Po zakończeniu strajków scenarzystów i aktorów w  studia filmowe wznowiły plany na nowe filmy, tak jest w przypadku w przypadku nowej filmowej wersji rodziny superbohaterów „”, gdzie wybraliby Pedro Pascala i Javiera Bardem jako głównych bohaterów.

Po porażce „The Marvels” oczekiwania na kolejne filmy Marvela są ogromne i choć ostatnio pojawiły się filmy fabularne, które zostały oklaskiwane przez publiczność, takie jak „Spider-Man: Bez drogi do domu”, „ Strażnicy Galaktyki vol. III ” i „Spider-Man: Poprzez multiwersum”, żaden nie osiągnął sukcesu „Avengers: Endgame”.  

Chilijsko-amerykański aktor  jest jednym z ulubionych aktorów ze względu na swoją wszechstronność, charyzmę i talent, dzięki rolom takim jak Oberyn Martell w „Grze o tron” (2011), jego postaci Mando w cieszącym się dużym powodzeniem serialu Disney+ „The Mandalorian” (2019) oraz Joela Millera w serialu HBO Max „The Last of Us” (2023). 

Ze swojej strony  to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów międzynarodowego kina, 53-letni Hiszpan jest zdobywcą sześciu nagród Goya, Złotego Globu, nagrody BAFTA, a nawet Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego w 2007 roku za swoją rolę jako psychopatyczny morderca Anton Chigurh w „To nie jest kraj dla starych ludzi”. Niektóre z jego najważniejszych i najbardziej chwalonych ról to filmy takie jak ‘Boca a boca', ‘Los lunes al sol', ‘Mar adentro', ‘El buen patrón', animacji na żywo „Małej Syrenki” (2023) oraz Jamesa Bonda z filmu „Skyfall” z 2012 roku, w którym zagrał głównego antagonistę Raoula Silvę i otrzymał nominacje do nagród BAFTA i SAG dla najlepszego aktora drugoplanowego.

Jaką rolę odegra w „Fantastycznej Czwórce” Marvela?

Według Deadline  wybrałoby Pedro Pascala do roli Reeda Richardsa, Pana Fantastycznego, przywódcy Fantastycznej Czwórki, choć na razie wciąż prowadzili , ponieważ Pascal ma bardzo napięty harmonogram, który obejmuje kolejny sezon Last Of Us w HBO i Gladiator 2 w reżyserii Ridleya Scotta. 

Jaką rolę odegra w „Fantastycznej Czwórce” Marvela?

Choć na razie nic nie zostało potwierdzone, sugerują, że w rolę Galactusa w „Fantastycznej Czwórce” miałby wcielić się Javier Bardem. Według Jeffa Sneidera hiszpański aktor jest „główną opcją” Marvela do roli złoczyńcy pożerającego planetę. 

Kiedy ukaże się „”?

Zdjęcia do filmu mogłyby rozpocząć się na początku 2024 roku i choć  spodziewana była na 2 maja 2025 roku, mogłaby jednak nastąpić do końca tego samego roku. Jeśli chodzi o resztę obsady, Sneider twierdzi, że Marvel wkrótce ujawni resztę obsady „Fantastycznej Czwórki”, w której wystąpią Vanessa Kirby w roli Sue Storm, Joseph Quinn w roli Johnny'ego Storma („Human Torch”) i Ebon Moss-Bachrach w roli Ben Grimm (La Cosa).


Udostępnij

Zostaw odpowiedź