Todos mienten fot Movistar+

Obejrzyj zwiastun drugiego sezonu „Todos mienten / Wszyscy kłamią”


/ ”, oryginalny stworzony we współpracy z Filmax, wykonany i wyreżyserowany przez Pau Freixasa, będzie miał premierę drugiego sezonu w czwartek, 14 grudnia i prezentuje oficjalny


/ to zagadka, którą można rozwiązać za pomocą kłamstw, sekretów, sojuszy oraz kryzysów małżeńskich i życiowych. Napięcie, dramat, czarny humor oraz nieprzewidywalni i impulsywni bohaterowie to po raz kolejny podstawowe składniki drugiego sezonu.

Obsada

Drugi „Wszyscy kłamią” po raz kolejny gromadzi obsadę najwyższej klasy aktorek i aktorów: , , , , , , , , , , Lu Colomina, i Marc Balaguer.

Nowością jest to, że do obsady dołączyli i Kiti Mánver w rolach odpowiednio Beto i Ángeli. 

Streszczenie 

Belmonte próbuje dojść do siebie po niedawnym morderstwie Ivána. Jej rzekomy autor, Néstor, uciekł, a mieszkańcom gminy brakuje czasu na świętowanie. Macarena i Ana uciszają łączącą ich tajemnicę, zabili i pozbyli się ciała Néstora, wrzucając je do kamieniołomu.

Są przekonani, że wszystko jest pod kontrolą, że wszystko będzie dobrze, to kwestia czasu i zapomnienia o sprawie. Nie spodziewali się jednak, że policja znajdzie ciało w opuszczonej chatce. Rozkłada się przez wapno i jest nie do poznania. Ale nosi pierścień Néstora i wszystko wskazuje na to, że to on. Jak to możliwe?

Jeśli Macarena i Ana wrzuciły go do kamieniołomu, co on robi w tym miejscu? A jeśli to nie Néstor, to czyje są te zwłoki? Muszą odkryć, co się dzieje, zanim kto inny odkryje ich sekret. Ktoś kłamie. A może wszyscy tak robią?


Udostępnij

Zostaw odpowiedź