Bisbal fot Movistar

Movistar Plus+ ujawnia, że ​​„Bisbal” jest najczęściej oglądanym dokumentem na ich platformie


Od premiery 17 października „”, oryginalny pełnometrażowy film powstały we współpracy z Dadá Films & Entertainment („Raphaelismo”, „Supergarcía”) i Universal Music Spain (GTS Entertainment), stał się najczęściej oglądanym na platformie w ciągu pierwszych 4 tygodni od premiery. Ponadto „” to najczęściej oglądana treść niezwiązana ze sportem w tygodniu premiery


Dzięki temu projektowi wyreżyserowanemu przez Alexisa Morante („Sanz: Lo que fue es lo que soy”, „Héroes: Silencio y Rock & Roll”, „Camarón. Flamenco y Revolución”) w dalszym ciągu wspiera linię redakcyjną no fiction, z oryginalnymi produktami, które pokazują historie z innego punktu widzenia.

Film spotkał się z sukcesem jeszcze przed premierą podczas 15. edycji Vitoria-Gasteiz FesTVal we wrześniu ubiegłego roku. Film zostanie także pokazany 17 listopada na Festiwalu Filmów Iberoamerykańskich w Huelva, gdzie odbędzie się także spotkanie z mediami i ekipą „Bisbal” (reżyser i producenci).

To jest „Bisbal”, +

świętuje 20-lecie swojej kariery i chce uczcić je w Almerii, swojej ojczyźnie, wspaniałym koncertem ze swoimi ludźmi. Kamera trzyma się go, podąża za nim, towarzyszy mu w dniach poprzedzających najbardziej emocjonalny recital w jego życiu. I podczas tej burzy, z morzem i pustynią Almeríi w tle, David spogląda wstecz i przypomina sobie, kim jest i skąd pochodzi: od śpiewania od jarmarku do jarmarku, w orkiestrze, w której marzył już o występach na innych scenach i konkursie talentów muzycznych, który na zawsze zmienił drogę do sławy.

Spoglądając wstecz, David wspomina swój czas w „OT”, ale także wrogość, z jaką przyjmuje go pogrążony w kryzysie przemysł muzyczny i jego walkę, nie tylko o utrzymanie się, ale także o zdobycie w nim wiarygodności.

David zabiera nas do swoich korzeni i tam rozumiemy, dlaczego mimo odniesionych sukcesów nadal jest bohaterem miasta, artystą z nizin. I jak z miejsca tak odległego od wszystkiego udaje mu się osiągnąć coś, co jest zarezerwowane dla nielicznych: aby wszyscy znali jego piosenki i na zawsze pozostały w zbiorowej pamięci. To jest prawdziwy triumf i David już go ma.

Bisbal” to zawierający niepublikowane wcześniej zdjęcia archiwalne i świadectwa szczerego jak nigdy dotąd artysty. Jego historia to historia zwyciężania.

Bisbal” to oryginalny pełnometrażowy film + powstały we współpracy z Dadá Films & Entertainment („Supergarcía”) i Universal Music Spain (GTS Entertainment), z którymi Plus+ wyprodukował już odnoszący sukcesy non-fiction „Raphaelismo”.

Za międzynarodową dystrybucję filmu odpowiada Plus+ International.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź