Marshmello y Manuel Turizo fot. Youtube

Marshmello i Manuel Turizo zaczynają tańczyć z „El Merengue”


Merengue i elektroniczna łączą się z tym nowym gatunkiem stworzonym przez niezrównanego Marshmello i Manuela Turizo 


Narodziła się szczególna dwóch supergwiazd. Marshmello i , którzy są pionierami nowej koncepcji globalnej współpracy muzycznej, prezentując międzygatunkowy utwór, który celebruje muzykę elektroniczną i merengue. Piosenka jest hołdem dla elektronicznego merengue z 2000 roku i rozpoczyna się teledyskiem z udziałem obu artystów.

Obaj artyści ujawnili mega-kolaborację w sercu tętniącego życiem nowojorskiego Times Square w piątek (24 lutego), kiedy jedna z najbardziej rozpoznawalnych „głow” muzyki, Marshmello w kasku, pojawił się w nowojorskim metrze.

Gdy zegar wybił godzinę 17:00, kultowy hełm został podniesiony, ukazując Manuela Turizo. Fani otoczyli kolumbijskiego łamacza serc, wywołując chaos i podekscytowanie, gdy , zdalnie na IG Live i osobiście, ogłosił nowy singiel, który pojawił się na siedmiu okolicznych billboardach. Tej samej nocy Marshmello wykorzystał swój występ na imprezie muzyki elektronicznej, która odbyła się w Mexico City „EDC”, aby ujawnić więcej informacji o swojej nowej współpracy z latynoskimi artystami.

Zaradny DJ i producent zadebiutował kolejną niepublikowaną wcześniej piosenką z meksykańskimi artystami Fuerza Regida i Peso Pluma. Ponadto jego fani czekają, ponieważ zostawił wyraźny post na swoich portalach społecznościowych, w którym poinformował, że pracuje nad sobą i nad produkcją nowego albumu. 

 Wydanie „El Merengue” następuje po światowym hicie „La Bachata” Manuela Turizo. Utwór audiowizualny wyreżyserowali Chadrick Preuss i Sandeep Vadlamudi, pokazuje Turizo wspominającego swoją byłą dziewczynę tuż przed tym, jak zobaczył ją w tłumie w nocnym klubie. 

Sceny z wideo przedstawiają teksty „El Merengue” Turizo, skomponowane przez samego Manuela Turizo, Marshmello, Edgara Barrerę, Juliána Turizo, Miguela Andrésa Martíneza Pereę, Carolina Isabel Colón Juarbe, Nicolása José Cottona i Juana Diego Medina Vélez.

Utwór został wyprodukowany przez Marshmello, Nico Cotton, Slow Mike i Edgara Barrerę.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź