lele pons y guaynaa abajito fot. Instagram @lelepons

Guaynaa i Lele Pons dzielą się zdjęciami ze swojego ślubu


Wreszcie!  i przybyli do ołtarza w otoczeniu najróżniejszych celebrytów, podczas jednej z najbardziej ekskluzywnych ceremonii roku


Po czterech latach pomyślnego, sentymentalnego związku, i pobrali się, artyści podzielili się zdjęciami z ich ślubu w niedzielny poranek.


fot. Instagram

Uroczystość miała miejsce w Miami, gdzie uczestniczyło również wiele celebrytów. Lele i Guaynaa wcześniej udostępniali zdjęcia i filmy z wieczoru kawalerskiego oraz panieńskiego, a teraz dzielą się z publicznością najbardziej wyjątkowym dniem, jaki do tej pory przeżyli: ślubem.

Lele miała jako druhny towarzyską Paris Hilton, która w poprzednim poście na swoim koncie na Instagramie podzieliła się szczęściem, jakie dała jej przyjaciółka Lele, która wyszła za mąż. Dodatkowo Anitta i Kimberly Loaiza były również druhnami.

Podczas gdy drużbami Guaynaa byli między innymi Sebastián Yatra, Ricky Montaner, Manuel Turizo, Julián Turizo i Lorenzo Figueroa. Wśród innych gości byli między innymi Greeicy, Natti Nathasa, Aitana, Lola Indigo, Becky G, Camila Cabello, Steve Aoki, Diplo i Logan Paul.

Nawet Natalia Jiménez zaśpiewała „El mundo se equivoca” w rytmie mariachi.


 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź