Teraz syrenka! Shakira ujawnia nową piosenkę z Manuelem Turizo


Po udanej premierze z Bizarrap zaledwie miesiąc temu, już przygotowuje nowy materiał, ale teraz z Manuelem Turizo


, miesiąc po udanym wydaniu „BZRP Music Sessions #53”, piosenki, która mówi o niewierności Gerarda Piqué z Clarą Chía, jest gotowa na kolejny krok. Teraz do sieci wyciekły informacje o piosence, którą wykonuje ze swoim rodakiem Manuelem Turizo.

Utwór nosi tytuł „Copa vacía”, a okładka przedstawia ją, gdzie pojawia się ubrana jak syrena i ze związanymi rękami.


Według różnych mediów piosenka, której znany jest tylko tytuł, fragment refrenu i zdjęcie, wyciekła z powodu awarii internetowej platformy muzycznej.

Shakira staje się silniejsza

Fani Kolumbijki są zgodni co do tego, że jest to bez wątpienia odrodzenie, niczym feniks, po kontrowersyjnej piosence, w której bardzo bezpośrednio nawiązuje do swojego byłego, Piqué, i jego nowej dziewczyny, Clary Chía.

Podczas gdy Shakira nadal wystawia rachunki, Piqué woli bawić się ze swoją młodą dziewczyną na ulicach Barcelony, gdzie niedawno zostali przyłapani i wyglądali na bardzo zakochanych.

Oczywiście Piqué nadal jest krytykowany nie tylko za to, ale także dlatego, że kilka dni temu został złapany, gdy podrzucał swoje dzieci do domu Shakiry i nie zadał sobie trudu, aby podejść z nimi do drzwi, podczas gdy Milan niósł ciężką walizkę, on obserwował go z samochodu.

Mały chłopiec wszedł, żeby zostawić walizkę i z pewnością miał zamiar wyjść z powrotem, aby zamknąć bagażnik, ale jego ojciec Gerard odjechał z pełną prędkością z otwartym bagażnikiem; Najwyraźniej były piłkarz się spieszył, być może potrzebował dostać się do swojego mieszkania, w którym teraz mieszka z Clarą Chía.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź