Shakira Manuel Turizo fot youtube

Shakira i Manuel Turizo śpiewają o nieodwzajemnionej miłości w teledysku „Copa Vacia”


To pierwszy wspólny projekt Shaki i Turizo


 i  po raz pierwszy połączyli siły w „” (pusta szklanka), zaraźliwej piosence pop-reggaeton, która sprawi, że będziesz wywijał na parkiecie, jednocześnie zastanawiając się nad nieodwzajemnioną miłością dzięki szczeremu tekstowi.

W „” ta dwójka kolumbijskich artystów nieustannie dyskutuje o tym, jak nie okazuje się drugiej osobie wystarczającej ilości miłości i przywiązania.

„Zawsze jesteś zajęty tak wieloma sprawami/ […] Odłóż telefon, użyj do mnie rąk / Wiem, że jesteś gorący, ale ja jestem jeszcze gorętsza” – śpiewa Shak w swojej zwrotce. „Jakbyś nic nie czuła / Teraz widzisz mnie inaczej / Płynę pod prąd / Patrzę na ulice, kto może wypełnić tę pustkę, którą czuję” – skanduje Turizo.

Zaledwie 10 dni przed premierą (19 czerwca) Shak i Turizo zapewnili fanów: „Zrobiliśmy film”, udostępniając plakat przedstawiający Shakirę wcielającą się w rolę syreny i Turizo jako księcia. Najwyraźniej tak jest. 

Teledysk, współreżyserowany przez Shakirę i Jaume de Laiguana, przedstawia Shaki jako różowowłosą syrenę, która została porzucona i zapomniana na skałach, gdy Turizo przybywa na ratunek.

„Copa Vacía” następuje po słodkiej piosence Shakiry „Acróstico”, która jest listem miłosnym do jej dzieci. Teledysk do utworu „Acróstico”, który pojawił się w maju, przedstawia jej dwóch synów — Milana i Sashę — którzy śpiewają i grają razem z nią na pianinie.

Zobacz teledysk do „Copa Vacía” poniżej:


Udostępnij

Zostaw odpowiedź