Wyciekł fragment nowej piosenki Shakiry: kolejna aluzja do Piqué?


Nowy motyw kolumbijski – który może być współpracą z Manuelem Turizo – już krąży w sieciach, mimo że szczegóły jego uruchomienia są nieznane


Plotki, że  planuje wydać nową piosenkę, teraz we współpracy z Manuelem Turizo, stały się silniejsze wraz z wyciekiem fragmentu piosenki, która może być również poświęcona Piqué.

Po sukcesie Monotonii i Music Session #53 z Bizarrapem Kolumbijka planuje kolejny sukces, który nawiązywałby do jej nieudanego związku z Gerardem Piqué.

Choć tytuł utworu i kiedy zostanie wydany, wciąż nie są znane, w sieciach społecznościowych krążą już pierwsze sekundy utworu, w których słychać interpretatorkę Ojos así.nagrałaby różne piosenki z Manuelem Turizio i Karol G, rzekomo obie przeciwko Piqué

Audio jednak pokazuje zmysłowe teksty, dalekie od tego, co robiła w ostatnich miesiącach Shakira.

Byłam spragniony ciebie przez jakiś czas, nie wiem dlaczego. Pozostaje mi chcieć więcej, chcieć pić z pustej szklanki” to jedyne zdanie, które można usłyszeć.

Kolumbijka nie wspomina o swoim byłym chłopaku, ale niektórzy internauci już spekulują, że może to dotyczyć również Piqué.


shakira bizarrap - foto: instagram
shakira bizarrap – foto: instagram

Podobno piosenka byłaby duetem z Manuelem Turizo, ponieważ kilka dni temu konta specjalizujące się w muzyce kolumbijskich artystów przewidziały tę współpracę ze względu na sposób, w jaki kontaktowali się Shakira i Manuel. Poza tym wiadomo, że mieli kontakt.

Pomimo tego, że przefiltrowany fragment utworu obiegł już wszystkie sieci społecznościowe, do tej pory nie poruszyli tego tematu.

Należy doprecyzować, że , którą Shakira nawiąże z Karol G, miałaby rzekomo mieć wkrótce premierę , czyli na platformach od 2 lutego – z okazji urodzin – ale do dziś nie została ona opublikowana.

Według spekulacji internautów na portalach społecznościowych, ten temat również miałby być poświęcony Piqué, ale szczegóły współpracy nie są znane.

Odkąd ogłoszono, że Shakira i Piqué zakończyli swój związek z powodu jego niewierności z Clarą Chíą, wykonawczyni Hips Don't Lie wydała trzy piosenki, w których zwraca uwagę na ojca swoich dzieci za to, że ją skrzywdził: Te felicitoMonotonía i Music Session #53.

Podczas gdy w pierwszym nawiązuje do sposobu, w jaki Gerard zawsze ukrywał swój romans z Clarą, a później ona zdała sobie sprawę z oszustwa ze względu na sposób, w jaki ją traktował, Monotonía zajmuje się tym, jak oboje byliby winni rozpadu ich związku.

Później, dzięki współpracy, którą zrobiła z Bizarrapem, wszystko się zmieniło, przemówienie opierało się na oskarżeniu byłego piłkarza o niewierność, a także wskazaniu Clarze, że była świadoma swoich działań.

Pierwsza piosenka odniosła sukces, ponieważ podsyciła plotki o tym, dlaczego zakończyli zaloty po prawie 12 latach razem; podczas gdy druga była postrzegana jako sposób, w jaki Shakira mogła otwarcie mówić o tym, jak bardzo jest jej smutno z powodu zakończenia ich związku. Łącznie, do tej pory mają ponad 660 milionów wyświetleń na YouTube.

„Tiradera”, którą wypuścił z Bizarrapem, była największym sukcesem tej serii piosenek przeciwko Piqué, ponieważ w ciągu zaledwie czterech tygodni ma prawie 300 milionów wyświetleń na YouTube.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź