Syn Ludwiki Palety debiutuje w filmie z matką


spełnia swoje marzenie łącząc siły ze swoim synem Nicolásem Haza na dużym ekranie


to melodramat, w którym Nicolás oficjalnie debiutuje w filmie pod kierunkiem Sofíi Gómez i w towarzystwie najważniejszej osoby w swoim życiu: matki.

Aktorkę zachwycił nie tylko debiut najstarszego syna, ale także fakt współpracy z nim.  

„Kiedy przeczytałam scenariusz i zobaczyłam, że jest tam , prawda była taka, że ​​dopiero później pomyślałem o Nicolásie, żeby zasugerować i powiedzieć Sofíi, żeby zobaczyła go w tej postaci… to zawsze było moim marzeniem. Kto nie chce uczestniczyć lub pracować z własnym dzieckiem lub z własną rodziną?” – skomentowała w wywiadzie dla Quién.

Dla Palety praca z synem była wielką zaletą. „Nigdy nie będzie tak samo, kiedy masz bazę i związek przez tyle lat. Jest część, która jest już zmontowana, którą w przeciwnym razie trzeba odtworzyć z innymi aktorami, gdy nie ma się poprzedniego połączenia”- przyznała.


Ludwiki Palety debiutuje w filmie z matką

Ludwika wyznała, że ​​szanuje miejsce swojego syna na planie nagraniowym, aby mógł się nim cieszyć bez ogłuszania przez mamę.

„Nie jestem reżyserem, jestem jego partnerem i mogę go o pewne rzeczy prosić, ale nie będę reżyserowała tego filmu, bo nie mam takich uprawnień. Szanowałam te ograniczenia” – ujawniła.

Udostępnij
Sprawdź także  Selena Gomez pokazuje swoją najbardziej wrażliwą stronę w pierwszym zwiastunie swojego filmu dokumentalnego

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź