Bad Bunny & Arcangel wydają nowy wspólny singiel „La Jumpa”


gwiazd z właśnie się ukazała


Plotki są prawdziwe:  i Arcángel wydają razem nową piosenkę i już możecie ją usłyszeć. „”, najnowsza tej pary, ukazała się w tę środę (30 listopada).

Arcángel ujawnił, że „” została nagrana zdalnie w ostatnich dniach i znajdzie się na jego nadchodzącym albumie Señor Santos, który ukaże się w czwartek (1 grudnia) nakładem Rimas Entertainment.

„To , którą przysłał mi jakiś tydzień temu. Miałem już ukończony i czekaliśmy tylko na niego” – powiedział Arcángel dla   Español w ekskluzywnym wywiadzie.

„La Jumpa” dołącza do listy kolaboracji Arcángel i , w tym hitów „Me Acostumbré” (2017), „Original” (2018) i „Por Ti” (), a także „Diles” z 2016 roku z Ozuną, i Ñengo Flow oraz „Soy Peor Remix” z 2017 roku z J Balvinem i Ozuną.

We wtorek Bad Bunny wywołał poruszenie, publikując serię zdjęć ich dwojga razem na przestrzeni lat w swoich relacjach na Instagramie. Kilka godzin później pogłoski o możliwej nowej kolaboracji krążyły w krajach takich jak Argentyna.

Bunny, który obecnie koncertuje w Ameryce Łacińskiej ze swoją World’s Hottest Tour, „miał już kilka pomysłów na następną piosenkę, którą moglibyśmy razem nagrać” i udało mu się to zrobić w Peru, jak powiedział Arcángel. „Pamiętaj, że jest w trasie i bardzo trudno jest mu iść do studia muzycznego, więc musiał wysłać kogoś, by szukał studia”.

„Wysłał mi piosenkę, nagraliśmy tego samego dnia i minęły trzy, cztery dni, w których odesłaliśmy, a on odsłuchał” – kontynuował. „Wiesz, nie widzieliśmy się od kilku miesięcy, a w tym tygodniu nagraliśmy ostatni utwór na mój . Wczoraj udało nam się go dostarczyć i wszystkie strony były zadowolone z masteringu utworu. Wszyscy jesteśmy zgodni, więc skończyliśmy go wczoraj i wychodzi za dwa dni”.

Sprawdź także  Ximena Sariñana mianowana ambasadorem dobrej woli ONZ

„La Jumpa” to jeden z 18 utworów na albumie Señor Santos , który Arcángel dedykuje pamięci swojego brata Justina, który zginął w zeszłym roku w wypadku samochodowym. Teledysk do „La Ruta”, piosenki Arcángel z YOVNGCHIMI, która mówi o obecnych czasach w , pojawi się w piątek, 2 grudnia.

Señor Santos dodatkowo współpracuje z Duki i Bizarrap (“Vaterri Botas”), Myke Towers (“Dígitos”), Eladio Carrión (“Santa Claus”), Bryant Myers (“Spicy Crab”), Diem (“De negro”), De La Ghetto (“Then”), Almighty (“Fendace”), i Young Flow, Jim Jones, Chucky 73 oraz Douba Montana (“Son Scotti”).


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź