Maluma i J Balvin tworzą wspólny motyw


Będzie zatytułowany Qué Pena i ujrzy światło wcześniej, niż nam się wydaje


Miłośnicy Reggaeton wkrótce otrzymają współpracę, na którą tak długo czekali. W czasach, gdy coraz więcej artystów łączy się, aby stworzyć jeden motyw, dziwne jest, że królowie gatunku z Kolumbii nie połączyli się do tej pory.

Ale czekanie dobiega końca. Maluma J Balvin ogłosili na Instagramie, prawie jednocześnie, że owoc ich współpracy nazywa się Qué Pena . Ponadto towarzyszyć mu będzie klip wideo.

To, czego nie ujawnili, to data premiery, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to piątek, 23 sierpnia. Obaj mają legion fanów, dzięki którym Qué Pena znajdzie się na szczycie list przebojów. A jeśli piosenka nie rozczaruje, posłuży do umieszczenia nazwy Kolumbii na globalnej mapie.


View this post on Instagram

MLM ❌ JB #QuePena 🎥🔥

A post shared by J Balvin (@jbalvin) on


Maluma i J Balvin to dwie z najważniejszych postacie reggaeton, ale w Kolumbii są to maksymalne odniesienia. Chociaż ich style są różne, zawsze były porównywane i spekulowano na temat pewnej rywalizacji między nimi. Pokazując jednak, że są przyjaciółmi i że polegają na każdym ze swoich projektów. W rzeczywistości nie byłby to pierwszy ich wspólny występ. Uczestniczyli już w remiksie X z Nicky Jam i Ozuną .

Wkrótce odkryjemy, jak brzmi najbardziej oczekiwany duet. Znając trajektorię artystów i dobry rok, w którym żyją dzięki ich albumom, Oasis (J Balvin) i 11:11(Maluma), możemy nie miec obaw. Być może będzie to idealna piosenka do przezwyciężenia depresji po wakacjach.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *