Prime Video zaprezentuje drugi sezon swojej meksykańskiej oryginalnej produkcji, Un extraño enemigo


Wyprodukowana przez Televisę i Filmadorę nowa odsłona serii będzie miała premierę na platformie 30 września


ogłosiło premierę drugiego sezonu swojego oryginalnego meksykańskiego serialu .

Nowa odsłona serii będzie dostępna na platformie 30 września na całym świecie.

i Filmadora produkują , a reżyserem i producentem jest Gabriel Ripstein. Producentami wykonawczymi są Leopoldo Gómez, Marco Polo Constandse, Gabriel Ripstein i José Nacif.

z udziałem Daniela Giméneza Cacho przedstawia część życia politycznego i ruchów społecznych w Meksyku podczas sześcioletniej kadencji Luisa Echeverríi, od 1970 do 1976 roku.W drugim sezonie Fernando Barrientos (Giménez Cacho), nowy podsekretarz spraw wewnętrznych, będzie musiał przezwyciężyć rodzinną tragedię, broniąc swojego miejsca w nowym rządzie. Ale zdrada i bezwzględny program prezydenta Echeverríi sprawią, że Barrientos nieoficjalnie zerwie z systemem i stanie się potężnym operatorem z najciemniejszej strony politycznego i przestępczego półświatka kraju.

Wraz z Giménezem Cacho w roli Fernando Barrientosa, w drugim sezonie występują Antonio de la Vega jako Luis Echeverría, Karina Gidi jako Esperanza Barrientos i Pedro de Tavira jako Armando Barrientos.

W obsadzie znaleźli się także Fernando Bonilla (Mario Moya Palencia), Andrés Delgado (David), Kristyan Ferrer (Beto) oraz Paulina Dávila jako Rosa Luz Alegría.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź