El Último Rey: Fernández przegrywają proces sądowy przeciwko Televisie i nie otrzymają pieniędzy za serial


Z powodu braku dokumentów Doña Cuquita i Fernández przegrali proces przeciwko Televisie o El Último Rey


Po trzech miesiącach walk o to, by El Último Rey nie był transmitowany z powodu braku zgody rodziny Fernández, we wtorek, 16 sierpnia, okazało się, że z powodu braku dokumentów powodowie przegrali z Televisą.

Według informatora bliskiego rodzinie, wysiłki Maríi del Refugio Abarca Cuquita poszły na marne, ponieważ meksykański Instytut Własności Przemysłowej (IMPI) nie zastosował żądanego wykroczenia przeciwko sieci telewizyjnej.

Fernández nie przedstawili dokumentacji

Mówi się, że prawnicy rodziny Fernández nie dostarczyli pełnej dokumentacji, która potwierdza, że ​​Doña Cuquita jest uniwersalną spadkobierczynią zmarłego .

„To nie jest proces sądowy, prawnicy Fernandeza zwrócili się do IMPI z prośbą o naruszenie przepisów od Televisy i firm powiązanych z grupą, ponieważ był to najkrótszy proces, aby zapobiec emisji serialu” – ujawnił informator.

Rodzina Fernández nie popiera El Último Rey

Ponieważ doniesiono, że był w produkcji, rodzina Vicente Fernándeza sprzeciwiła się projektowi Juana Osorio, najwyraźniej dlatego, że poruszyli oni bardzo delikatne kwestie, takie jak porwanie Vicente Juniora, romantyczne relacje piosenkarza i historie jego przybranej córki.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź