Maluma i Anitta razem… „El que espera”


Promocję rozpoczęli od tańców w ręcznikach


Piosenkarze i rozświetlili sieci społecznościowe, wydając piosenkę „”, jedną z trzech piosenek brazylijskiej artystki „Versions Of Me”, które ujrzały światło dzienne na koniec miesiąca; co wzbudziło wiele oczekiwań wśród jej fanów.

W teledysku do wspomnianego tematu Brazylijka z Malumą, występują w roli ów reprezentujących bardzo zakochaną parę, którzy od momentu spotkania zakochali się w sobie, a których w środku, podczas filmowania, reżyser filmu prosi o namiętny pocałunek.Te obrazy szybko stały się trendem, więc internauci wkrótce spekulowali, że namiętne pocałunki, które zostały pokazane w nie były tylko grą, ale że ich bliska przyjaźń stała się czymś więcej.

Pamiętajmy jednak, że to nie pierwszy raz, kiedy i budzą pogłoski o możliwym związku, ponieważ w 2016 roku oboje wzbudzili podejrzenia o romans, kiedy premierę miał utwór „si o no”, gdzie widziano ich bardzo blisko, chociaż dopiero na początku tego 2022 roku wyznała, że ​​mieli i nadal go kochała, niezależnie od tego, czy zakończyli go.

Należy zauważyć, że oprócz teledysku, który miał premierę z Malumą, Anitta planuje co tydzień wypuszczać teledysk. Poprzednim utworem, który miał premierę, było „Gata”, która zgromadziła już ponad trzy miliony odwiedzin na YouTube i na portalach społecznościowych.Oprócz tego piosenkarze byli bardzo uwodzicielscy na portalach społecznościowych, odkąd opublikowali filmy tańcząc w ręczniku kąpielowym, a w opisach oznaczyli się tagami, w ramach promocji duetu, który mieli premierę.

„Kto jeszcze kąpał się dzisiaj słuchając Maluma Baby?? ?????? #ElQueEspera @anitta”, napisał Maluma, podczas gdy Anitta podzieliła się tą wiadomością: „Poczekaj trochę dłużej… @maluma”.28 sierpnia wokalistka wystąpi na głównej scenie 2022 MTV Video Music , gdzie po raz pierwszy zaprezentuje swoją piosenkę „Envolver”, natomiast Maluma został zaproszony na Billboard Latin Music , gdzie będzie mówił też o swojej karierze muzycznej i nowej marce mezcal.

Udostępnij
Sprawdź także  Poznaj rytuał Ricky'ego Martina przed wyjściem na scenę

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź