Odwołany? Sędzia zatrzymuje zbliżającą się premierę serialu Vicente Fernándeza!


Jr pochwala zwycięstwo nad serialem Televisy z  w roli głównej, przed premierą serii


Ostatnimi czasy przygotowywano projekty opowiadające o życiu Vicente Fernándeza, oprócz tego zatwierdzonego przez Don Chente i z udziałem Jaime Camila kontynuowała swój projekt oparty na nieautoryzowanej biografii piosenkarza, opartej na  od Olgi Wornat, z  w roli głównej. Już jutro miała odbyć się premiera na Las Estrellas, 14 marca, ale sędzia położył temu kres i teraz jest wielka niewiadoma.

Jr. jasno określił swoje stanowisko w sprawie tej drugiej serii, opowiadając o życiu swojego ojca, a teraz premiera została w końcu przełożona przez sędziego federalnego, po tym jak rodzina Fernández zwróciła się do Meksykańskiego Instytutu Własności Intelektualnej, aby treść nie ujrzała światła, coś, co do tej pory nie wywołało żadnej publicznej reakcji ze strony Televisy ani zaangażowanych aktorów, którzy nadal promują wielką premierę w sieciach, jakby nic się nie stało.

To nagranie oznacza powrót do telewizji atrakcyjnego aktora Jesúsa Moré , który szczęśliwie pozował wraz z resztą obsady. Były prezydent z El señor de los cielos zagra Gerardo Fernándeza: „ Moja rodzina podczas dwóch etapów ! Trzy dni dzielą nas od rozpoczęcia tego super, pełnego jakości i talentu projektu z tak profesjonalnymi kolegami, … Praca z Tobą to zaszczyt! Kocham Was– oznajmił.Media takie jak El Universal ujawniły, że drugi sędzia okręgowy ds. cywilnych poprosił Televisę , aby nie emitowała serialu, w którym zagra Pablo Montero, ponieważ rodzina „Charro de Huentitána ” złożyła pozew, aby ta treść nie dotarła na ekran.

Nie podając więcej szczegółów, . udostępnił tylko zrzut ekranu notatki emitowanej przez różne media, a post otrzymał komentarze od fanów rodziny Fernández, którzy świętują, że wspomniana nie dociera na ekran, aby uszanować życzenia rodziny, ponieważ podkreślili, że stacja telewizyjna „stara się zrobić drewno opałowe ze zwalonego drzewa” po śmierci Vicente Fernándeza 12 grudnia 2021 r.Wspaniały piosenkarz Vicente Fernández był legendą na całym świecie, a jego fani są liczeni w milionach.

Czy ujrzy światło dzienne?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź