Gaby Spanic i Juan Soler występują w ciekawym projekcie. Przekonaj się!


i wyróżniają się jako bohaterowie nowego projektu, który jest obecnie nagrywany w Meksyku


Aktorzy ucieszyli wszystkich tych, którzy od dawna proszą o współpracę na poziomie aktorskim między nimi. 

sama niedawno potwierdziła, że ​​nagrywa nowy w Meksyku z Juanem Solerem. 

Zgodnie z powyższym tytuł filmu to , a premierę zaplanowano na koniec roku za pośrednictwem kanału LatinAmerica.

„W Boże Narodzenie nie przegap filmu od LatinAmerica. Fajna historia z udziałem mnie i Juana Solera. Cieszę się, że po 18 latach ponownie współpracuję z Nicholasem Di Blasi. Pracowaliśmy razem nad telenowelą Prisionera” – napisała Wenezuelka na swoim profilu na Instagramie. 

Udostępniła także , w którym pokazała, jak jej postać będzie wyglądać w całej historii bożonarodzeniowej.

W tym projekcie włosy Gaby Spanic sięgają do brody, ma grzywkę i są ufarbowane na brązowo. Zgodnie z oczekiwaniami, publikacja została szybko wypełniona komentarzami fanów jej i Juana Solera. 

„Nadal nie sądzę, że mamy razem Gaby i Juana”, „Chcę już zobaczyć, jak pracują razem”, „Oczywiście, że ją zobaczę. Najlepszy duet w historii, bez wątpienia”, „Nie mogę uwierzyć, że będziesz pracować z Juanem Solerem. Film na pewno odniesie sukces”, „Kochamy ich”, „Wielcy bohaterowie bez wątpienia”, to kilka wiadomości. 

Inne projekty Gaby Spanic 

Bieżący rok przyniósł wielkie projekty do życia zawodowego Gaby Spanic. W pierwszej połowie 2022 roku Wenezuelka nagrała telenoweli Corazón Guerrero dla TelevisaUnivision, a kilka dni temu ogłoszono jej występ w reality show Secretos de villanas, który został potwierdzony dla platformy streamingowej Canela TV. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź