Angel22, latynoski girlsband złożony z influencerek, który przykuł uwagę Becky G


Alondra, Sofia, Wendii i Laura chcą wejść na szczyt i mają wszystko, czego potrzebują


Cztery off-roadowe kobiety, które nazywają siebie . Właśnie oficjalnie zadebiutowały w branży, ale zanim przedstawimy Wam ich piosenki, udamy się w podróż do początków zespołu.

Niektórzy influencerzy w

Chcąc wykorzystać markę , Simón Cowell uruchomił w angielskiej telewizji edycję celebrytów tego, co uważa się za jeden z najpopularniejszych konkursów muzycznych na świecie. W tym wyjątkowym sezonie nie mogło zabraknąć dziewczęcego zespołu, który zdąży podbić ekran tak, jak robiły to już w swoim czasie grupy o randze Fifth Harmony, One Direction czy Little Mix.X Factor: Celebrity zgromadziło kilka latynoskich wpływowych osób, każdą z innego środowiska, i utworzyło ambitną grupę utalentowanych kobiet o silnej prezencji na scenie. Pięć wybranych zostało ochrzczonych jako V5 i zrobiło niezłą karierę w programie, mimo że nie odniosło oczekiwanego sukcesu. Zasiali jednak ziarno, które teraz, kilka lat później, zaczyna kwitnąć.

Teraz są

Promocja V5 nie rozpoczęła się najlepiej.. Podobnie jak wielu innych artystów, zostały złapane przez pandemię i ich plany musiały zostać odłożone na później. To, co wtedy zrobili, to wykorzystali swoją wiedzę o influencerach i zrobili dużo hałasu w sieciach społecznościowych. Spędzali godziny głównie na TikTok.

„Kiedy liczby wielokrotnie pojawiają się w naszym życiu, mogą to być anioły wysyłające nam wiadomości i znaki. Z Angel 22 anioły mówią ci, że wkrótce będziesz w stanie zamienić swoje marzenia w rzeczywistość i przypominają ci, abyś miał wiarę w proces”, napisały na Instagramie w zeszłym roku, ogłaszając, że zmienili nazwę na Angel22 i że ich projekt zaczyna nabierać kształtu.Te ostatnie miesiące były kluczowe dla Alondry, Sofíi, Wendii i Laury, oficjalnych członków Angel22. Skupiły się na swoim muzycznym debiucie, a pierwsze kroki, jakie postawiły w konwulsyjnej branży, były dość obiecujące.

Dziewczęce zespoły są bardzo żywe
Pięć miesięcy temu wydały Free Hugs, swój pierwszy singiel, który spotkał się z dobrym przyjęciem ze strony fanów. To nie był hit, ale był dobrym wprowadzeniem do tego, czym chciało być Angel22, czyli flow, kobiecego wzmocnienia i dużo energii . I te trzy podstawowe rzeczy są potwierdzone w Gadejo.Nowy singiel, druga oficjalna piosenka z ich dyskografii, potwierdza, jak bardzo potrzebny był dziewczęcy , taki jak Angel22.

Połączenie działa i sprawia, że ​​przepowiadamy wspaniałą przyszłość Angel22, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że są one sponsorowane przez i samą Elenę Ros. Powyżej jest dobry czas. Dziewczyny są w niskich godzinach teraz, gdy Little Mix dało sobie trochę czasu i wydaje się, że powrót The PussyCat Dolls nie będzie kontynuowany, więc konieczne jest, aby Angel22 wykorzystał te okoliczności, aby skonsolidować się jako nowy skład referencyjny . ©copyright los40.com

Udostępnij

Zostaw odpowiedź