Caballero fot. netflix

Twórcy 'Aquí no hay quién viva / Pod jednym dachem’ będą mieć własny serial na Netflix: Machos Alfa


Alberto i podpisują kontrakt z platforma streamingową


Netflix wie o sukcesie La que se avecina i / . W rzeczywistości ten ostatni tytuł, który był emitowany w latach 2003-2006 na antenie Antena 3, żyje teraz drugim życiem na platformie streamingowej, będąc jedną z najczęściej oglądanych treści. Z tego powodu gigant nie zawahał się podpisać kontrakt z ichtwórcami, Alberto i Laurą Caballero, na produkcję nowej serii.

, nowy wyprodukowany przez Contubernio Films, to komedia, która bada trudności związane z wyjściem z ugruntowanych ról i przystosowaniem się do nowych czasów” — wyjaśnia Netflix w komunikacie prasowym, w którym oficjalnie ogłasza włączenie rodzeństwa Caballero do swojego programu, rozbudowując zespół twórców i scenarzystów.


Laura i / Netflix

„Cieszymy się, że możemy rozpocząć tę podróż z Netflix, który pozwala nam otworzyć się na świat i wrócić do formatu półgodzinnego, który uważamy za idealny do komedii. Mamy nadzieję, że z powodzeniem odwzajemnimy całą sympatię i szacunek, jakie otrzymujemy z ”, twierdzą twórcy nowej komedii Netflixa.

O czym jest „Machos Alfa”?

Zbliża się zniesienie patriarchatu. W środku kryzysu męskości czterech czterdziestokilkuletnich przyjaciół traci tron, przywileje i tożsamość . Wiele lat temu byliby samcami alfa odpowiedzialnymi za ich związki, pracę i życie. Ale musieli żyć w epoce równości, w społeczeństwie z nowymi zasadami, które ich uderza, obnażając ich patos.

Powrót „LQSA” i „El Pueblo”

Alberto i będą mieli pracowity rok. Macho alfa to nie jedyny projekt, nad którym będą musieli pracować w 2022 roku. Po długiej przerwie Mediaset niedawno zdecydował się odnowić La que se avecina na czternasty i piętnasty sezon. El Pueblo, druga komedia rodzeństwa, będzie kontynuowana w Amazon Prime Video i Telecinco z czwartą częścią odcinków.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź