Życie po Joelu Pimentelu: wszystko, co wiemy o nowej erze CNCO


CNCO w piątkowy wieczór (14 maja) dała swój ostatni w historii koncert jako piątka, upamiętniając ostatni występ Joela Pimentela z grupą


Wiadomość została ogłoszona na początku zeszłego tygodnia, w niedzielę, kiedy grupa latynoska ogłosiła, że ​​„po pięciu i pół niezapomnianych oraz zmieniających życie latach razem” Pimentel zdecydował się opuścić CNCO, aby rozwijać się i odkrywać nowe artystyczne ścieżki.

Wiadomość mocno uderzyła w fandom CNCO, a większość fanów twierdzi, że wspierają Pimentela w jego nowym przedsięwzięciu, choć trudno im uwierzyć w jego odejście.

Fani mają wiele pytań i obaw dotyczących kolejnego ruchu Pimentela i nowej ery CNCO. Przeczytaj wszystko, co musisz wiedzieć, poniżej:

Kiedy jest ostatni wspólny dzień CNCO? 14 maja, we współpracy z Ocesą, CNCO wykonało niektóre z największych hitów, dzięki którym zyskali popularność, w tym piosenki z ich nowego albumu Déjà Vu

Czy CNCO wprowadzi na pokład nowego członka? Nie. CNCO pozostanie kwartetem z pozostałymi członkami grupy – Christopherem Velezem, Erickiem Brianem Colonem, Richardem Camacho i Zabdielem de Jesusem – którzy są podekscytowani nową erą grupy. „Chcemy, abyście wszyscy wiedzieli, że kiedy Joel nas opuszcza i będzie szukał nowych możliwości, my jesteśmy i zawsze będziemy braćmi. Wspieramy go w kolejnym rozdziale kariery i, co najważniejsze, zawsze pozostaniemy rodziną ”- podkreślili w oświadczeniu.

Czy zmienią nazwę zespołu? Nie. CNCO pozostanie wierne nazwie grupy, którą otrzymali po wygraniu reality show Univision La Banda  i utworzeniu grupy w 2015 roku.

Co będzie dalej robił Joel? Według jego osobistego oświadczenia na Instagramie, jest gotów „zacząć budować własną ścieżkę kariery”, nazywając to „nowym początkiem”. „Nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się z wami moim nowym projektem” – napisał.

Czy Joel pracuje nad nową muzyką? Tak. Billboard może potwierdzić, że Pimentel pracuje w studiu nad swoją solową produkcją i prawdopodobnie nadal będzie zarządzany przez Waltera Kolma, który zarządza również CNCO.

Udostępnij
Sprawdź także  Ewolucja Pauliny Rubio, od „Mio” z 1992 roku do „Ya No Me Engañas

Zostaw odpowiedź