Belepop znowu razem po 15 latach

Carmen Miriam, Norma, Davinia, Eli i Marta znowu razem

To wiadomość dla najbardziej nostalgicznych, ale szczególnie dla tych, którzy w swoim czasie cieszyli się ze stworzenia grupy dziewczyn, która wyszła z programu Popstars . A teraz, 15 lat po ich rozdzieleniu, Bellepop powraca dzięki.


Eli, Carmen Miriam, Norma, Davinia i Marta założyły ten zespół w 2002 roku po wygraniu Popstars . Podpisały wtedy kontrakt na nagrania, wydając album, który wyprodukował hity takie jak Chicas al poder lub La vida que va . Rok później uruchomiły specjalną edycję tej pierwszej pracy i wkrótce potem postanowiły rozwiązać grupę.

Dlaczego Bellepop był rozdzielony?

Wiele wątpliwości pozostało w powietrzu, gdy Bellepop opuściły scenę muzyczną, a teraz jej członkowie ujawniają, dlaczego w końcu nie zrobiły drugiego albumu. „Chciano zaoferować nam wydanie drugiego albumu na warunkach i z piosenkami, z którymi nie czuliśmy się utożsamiane” – wyjaśnia Elisabeth Jordan, liderka zespołu.

Jako pierwsza wyszła, dołączając się później do UPA Dance. „ W UPA Dance było inaczej, byliśmy współpracownikami, podczas gdy Bellepop było moją rodziną” – mówi.

Co teraz robią dziewczyny Bellepop?

„Rok temu zostawiłem muzykę, teraz jestem sprzedawczynią i walczę o Straż Obywatelską ”, mówi Carmen Miriam. Z kolei Davinia mieszka i pracuje w Lanjarón, podczas gdy Norma jest poświęcona swoim dzieciom: „Głównie jestem matką”.

„Kiedy Bellepop skończyło się, nagrałam solowy album , ale prawda jest taka, że ​​nie poszło mi zbyt dobrze”, wspomina Marta. „Później dołączyłam do grupy Wenus”.

Eli natomiast pozostawiła muzykę po przejściu przez UPA Dance: „Teraz jestem sprzedawczynią, matką dwójki dzieci i jestem także zaangażowany w problem sieci społecznościowych”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *