Rosalia i The Weeknd w 'La Fame’ – teledysk


rozpoczyna swoją scenę „Motomami”


Motomami nadchodzi. Nowy Rosalii pojawia się w 2022 roku. Na szczęście dla fanów, artystka rozpoczęła już nową erę od La Famy, dodatkowo współpracując z .

Z tej okazji Rosalía zdecydowała się na wymyśloną na nowo bachatę, w której oddaje hołd dźwiękowi, w którym zakochało się całe pokolenie na początku 2000 roku . W rzeczywistości artystka nie ukrywała, że ​​była bezpośrednio pod wpływem piosenek z Aventury czy Romeo Santosa. Jako nastolatka dorastała w Hiszpanii na początku tysiąclecia, ale ta była bardzo obecna w jego codziennym życiu. Właściwie sama artystka daje w tekście ukłon w stronę piosenki Obsession: „No hay manera de que esta obsesión se me fuera y desaparezca. Yo no he aprendido la manera / Nie ma mowy, żeby ta obsesja odeszła ode mnie i zniknęła. Nie nauczyłem się drogi„.

Ale o czym tak naprawdę jest ta piosenka? Rosalía wybrała utwór, który mówi, co dana osoba musi poświęcić w związku. Es mala amante la fama y no va a quererme de verdad / Sława jest złą kochanką i tak naprawdę mnie nie pokocha” – śpiewają dwie gwiazdy w refrenie.


znów śpiewa po hiszpańsku

Biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy piosenkarki jako międzynarodowej gwiazdy, nie dziwi nas, że zapragnęła mieć swojego przyjaciela Abla. Kanadyjczyk i Hiszpanka mieli już razem współpracę, remiks Blinding Lights pod koniec roku.


Z tej okazji The Weeknd powraca, by śpiewać po hiszpańsku, choć miał już małe doświadczenie w tym temacie z Hawaii od .

W rzeczywistości jest zachęcany do żartowania po hiszpańsku. Kilka dni temu, gdy ogłoszono premierę La Fame , The Weeknd napisał na swoich portalach społecznościowych: „The return of… El fin de semana”.

Sprawdź także  Danna Paola, Lali, Christian Chavez i inni latynoscy aktorzy, którzy stali się gwiazdami muzyki

Danny Trejo, Machete , pojawia się w La Fame

Danny Trejo, filmowa Roberta Rodrígueza, pojawia się w La Fama. Jest prezenterem, który w spektaklu ustępuje miejsca Rosalii.

Danny Trejo przez całe życie był przed kamerami. W wieku 77 lat pojawił się we wszelkiego rodzaju filmach akcji, takich jak Anakonda, Spy Kids czy Predators. Ale jeśli istnieje postać, która uczyniła go sławnym, to jest to Machete .

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź