Rosalia na Super Bowl? Co chcielibyśmy zobaczyć, jeśli potwierdzą się informacje z jej występem z The Weeknd


Chociaż artystka i jej zespół nic nie ogłosili, wiele mediów uznało jej udział za coś oczywistego


Super Bowl 2021 jest tuż za rogiem. W najbliższą niedzielę, 7 lutego, ma mieć miejsce mecz pomiędzy Tampa Bay Buccaneers przeciwko Kansas Chiefs na Raymond James Stadium.

Wydarzenie to jest jednym z największych wydarzeń telewizyjnych w amerykańskim kalendarzu. Nie tylko ze względu na treści sportowe, ale także muzyczne. Ta przerwa w meczu od lat jest jednym z największych muzycznych wydarzeń roku. W 2021 roku artystą, który przejmuje scenę po Shakira i Jennifer Lopez, jest The Weeknd.

W ten sposób cały przemysł muzyczny będzie miał na oku występ The Weeknd. Kanadyjczyk będzie miał również kilku gości na scenie, którzy zaśpiewają z nim niektóre z jego najbardziej legendarnych piosenek. W tym roku Rosalía będzie miała wszystkie karty do tego, aby z nim interpretować Blinding Lights , ponieważ wiele mediów uważa to za rzecz oczywistą. Czy tak się stanie?

Nie byłaby pierwszą Hiszpanką, która wystąpiłaby w przerwie w Super Bowl. W 2000 roku Enrique Iglesias wystąpił u boku Christiny Aguilery w programie śpiewając Celebrate the Future Hand in Hand.

Ale co chcielibyśmy zobaczyć w udziale Rosalii w Super Bowl The Weeknd?


Śpiew po hiszpańsku

Shakira i J Lo przeszły do historii w zeszłym roku 2020, grając w jednym z najbardziej legendarnych programów, które zapisało się w historii Super Bowl. Dzięki silnej obecności Latynosów obie kobiety pokazały, że Stany Zjednoczone to nie tylko kraj, w którym mówi się po angielsku. Rosalía, choć należy do starego kontynentu, mogłaby mrugnąć do wszystkich 60 milionów osób mówiących po hiszpańsku, które mieszkają w tym kraju. Z pewnością zostałaby przyjęty z wielkim aplauzem.


Taniec

Musimy przyznać, że o występach artystek podczas Super Bowl mówi się o wiele częściej niż o występach mężczyzn. Jednym z głównych powodów jest to, że oprócz śpiewania stawiają na taniec. Ich choreografie są naśladowane miesiącami, a spektakle po latach przyciągają uwagę. Do tego dobre przedstawienie wymaga tańca.

Biorąc pod uwagę, że u The Weeknd nie chodzi o taniec, być może obecność takiej artystki jak Rosalía jest konieczna, aby dać widzom ten spektakl diwy, który tak bardzo lubimy. Nawet jeśli tylko przez chwilę. Ponadto, widząc reperkusję, jaką choreografia J. Lo miała na TikTok w zeszłym roku , powtórzenie tej formuły byłoby sukcesem. 


Piosenkarka śpiewająca a cappella

Siła głosu Rosalii świeci, zwłaszcza gdy nie ma w pobliżu instrumentów. Katalonka wielokrotnie pokazywała, jak dobrze broni się bez wspomagania. W rzeczywistości ci, którzy widzieli jej występ na żywo, wiedzą, że Catalina, gdzie ma chwilę bez żadnego akompaniatora muzycznego, jest jednym z najbardziej emocjonujących momentów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *