Rosalía i Rauw Alejandro fot. screenshoot Instagram

Wspólna EP-ka Rosalíi i Rauwa Alejandro „RR” jest już dostępna


Projekt obejmuje trzy utwory: „Beso”, „Vampiros” i „Promesa”


Trzy piosenki z okazji ich trzech lat bycia parą. W piątek (24 marca) Rosalía i  wypuścili swój długo oczekiwany wspólny projekt , zawierający trzy piosenki: „Beso”, „Vampiros” i „Promesa”.

EPka, która jest pierwszą, którą para nagrała razem, pojawia się po tym, jak oboje zasugerowali potencjalną współpracę. W listopadzie hiszpańska supergwiazda wspominała, że byli razem w studiu, nie ujawniając zbyt wiele. „Zobaczymy, zobaczymy” – dodała.

W międzyczasie Alejandro mówił również o współpracy z Rosalíą podczas swojego panelu na Billboard's MusicCon w maju. „Na pewno mamy już kilka rzeczy w studiu” – potwierdził. „To niespodzianka. Te piosenki są dodatkowymi zabezpieczeniami. Planujemy wydanie, nie powiem kiedy, ale wkrótce. Robimy to z miłości do fanów, a ona jest moją dziewczyną i zrobiłem te piosenki z wielką miłością. Numer 1 na pewno.”

Wcześniej para subtelnie współpracowała przy swoich poprzednich projektach; Rosalía zaśpiewała chórki w „Dile a Él” z pierwszego albumu portorykańskiego artysty, Afrodisiaco (2020), a także w „Corazón Despeinado” z Saturno (2022). Jest także współautorem tekstów do utworu „Chicken Teriyaki” Rosalii z jej nagrodzonego Grammy i Latin Grammy albumu Motomami z 2022 roku.

Alejandro rozpoczął swoją Saturno World Tour  w zeszłym miesiącu na Dominikanie i będzie kontynuował swoją wędrówkę w miastach takich jak New Jersey, Nowy Jork i Chicago. Ostatnio Rosalía została uznana za Producentkę Roku podczas rozdania nagród Billboard Women In Music. Artystka wystąpi w kwietniu na Coachelli.

Stream  poniżej:


Udostępnij

Zostaw odpowiedź