Pedro Fernández i Consuelo Duval w serialu HBO Max?


Platforma streamingowa potwierdziła projekt


Najpopularniejsza w Meksyku, mariachi, symbol Jalisco, zostanie uhonorowana w serialu rozwijanym już przez , który właśnie nosi nazwę  . Jest to oryginalny meksykański projekt, w którym bardzo ważną rolę odgrywa i tradycja…

Narracja serialu, który właśnie zaczął , promuje skomplikowane relacje rodzinne z bardzo lokalnym akcentem, pełnym fuzji dramatu i komedii, tradycji i współczesności.

w reżyserii Hammudiego Al-Rahmouna Fonta, który pracował nad projektem „El Chapo”, oprócz Mario Antonio Mandujano Sáncheza, ma znaną obsadę, w tym Vadhira Derbeza, Pedro Fernándeza, , Reginę Orozco, Antonio Mauri A. i Alberto Estrella.

Zainspirowany złotym okresem meksykańskiego kina, który był świadkiem narodzin autentycznych idoli Ameryki Łacińskiej, takich jak Pedro Infante, Jorge Negrete, Marii Felix, Pedro Armendariz, Dolores del Rio i Javiera Solis, „” to dramatyczna komedia z nowoczesnym i świeżym spojrzeniem gdzie zastanawiasz się nad sposobem, w jaki meksykańskie tradycje są podtrzymywane poprzez promocję muzyki jako metody terapeutycznej.

„Dzięki tej nowej produkcji potwierdzamy nasze zobowiązanie do dalszego tworzenia historii, które naprawdę obejmują publiczność w regionie. „Mariachis” czerpie z najbardziej ujmującej kultury i tradycji narodu meksykańskiego i oferuje , który, jak wierzymy, będzie bawić i ekscytować nie tylko Meksykanów, ale wszystkich w Ameryce Łacińskiej.” –  komentuje Marcelo Tamburri, szef działu rozwoju treści skryptowych w WarnerMedia Latin America.

„Mariachis”, wyprodukowane przez WarnerMedia Latin America we współpracy z Hippo, porusza uniwersalne tematy, takie jak rodzina i znaczenie kultury w kraju, w którym wartości i obyczaje są nadal niezbędne dla osobliwości ludzi. 

Udostępnij
Sprawdź także  Mandrake - Brazylia- 2005-2007

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź