Netflix zapowiada dwa nowe seriale, dwa filmy i dwa reality show w Hiszpanii


potwierdził także trzeci ” i szósty


zaprezentował dziś tego, nad czym będzie pracował w nadchodzących miesiącach. Ponadto przedstawił niektóre hiszpańskie projekty, które są obecnie w fazie produkcji i rozwoju, i które składają się na zróżnicowaną ofertę gatunków i formatów – z filmami, serialami i – oraz ujawnili nowe informacje, reklamy i materiały dla niektórych swoich nadchodzących wydań

Jeśli chodzi o produkcję nowych treści, ogłoszono:

W dziedzinie seriali: , thriller stworzony przez Aitora Gabilondo ( Patria ), założyciela Alea Media; oraz  (w oczekiwaniu na tytuł), komediową adaptację sztuki Guillema Clui pod tym samym tytułem, wyprodukowaną przez Minority Absolute.Jeśli chodzi o dokumenty non-fiction: ¿A quién le gusta mi follower?  Nowy program randkowy zaprezentowany przez Lujána Argüellesa, w którym będą również uczestniczyć Jedet, Aroyitt i Jonan Wiergo; i ¿Dónde está Marta?, dokumentalny wyreżyserowany przez Paulę Cons, który pojawi się na Netflix 5 listopada i analizuje jedną z najbardziej paradygmatycznych i niezwykłych spraw kryminalnych w tym kraju, dwanaście lat po zniknięciu Marty del Castillo.

O filmach:  (oczekuje na tytuł), napisany i wyreżyserowany przez Patxi Amezcua, z udziałem Isaka Férriza i Irii del Río, wyprodukowany przez Vaca Films, którego zdjęcia rozpoczynają się dzisiaj, 28 października, w Gijón.  rozpoczyna się pierwszego dnia stanu alarmowego, kiedy dwóch inspektorów zostaje wezwanych do małego górniczego miasteczka w górach Asturii, gdzie pojawiła się młoda kobieta, która od miesięcy była uznawana za zmarłą. Świat się rozpada i dochodzi do osobistych tragedii, a detektywi szybko zdają sobie sprawę, że wirus może nie być jedyną mroczną siłą.

 (w oczekiwaniu na tytuł), wyreżyserowany przez Alberta Pintó, z udziałem Anny Castillo i wyprodukowany przez Miguela Ruza. Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i opowiada o Nadie, młodej ciężarnej kobiecie, która ucieka z kraju toczącego wojnę, ukryta w kontenerze na pokładzie statku towarowego. W połowie podróży gwałtowna burza wyrzuca kontener do morza. Uwięziona w metalowej trumnie Nada rodzi córkę. Teraz, osłabiona porodem, dryfująca, bez jedzenia i wody, musi walczyć o przetrwanie i ocalenie dziewczynki.

Sprawdź także  Aktor Raymundo Capetillo umiera na COVID-19

, która powraca

Ponadto podczas prezentacji ujawniono nowe informacje i materiały z następujących tytułów:

  • Potwierdzono trzeci i ostatni sezon , serialu opartego na powieściach Elísabet Benavent, z udziałem Diany Gómez, Silmy López, Pauli Malii, Teresy Riott i Maxi Iglesias.
  • Hasta el cielo / Na szczyt, adaptacja filmu Daniela Calparsoro. Ta nowa będzie kontynuacją historii gangu złodziei, którym udało się zapanować nad madrycką policją. Podobnie jak w filmie fabularnym, reżyserem będzie Daniel Calparsoro, a Jorge Guerricaechevarría napisze scenariusz nowej serii, w której występują Luis Tosar, Asia Ortega, Álvaro Rico, Asia Ortega Leiva Alana Porra, Patricia Vico, Ayax Pedrosa, Dollar Selmouni, Richard Holmes i Carmen Sánchez.
  • , adaptacja powieści o tej samej nazwie Javiera Castillo. Akcja przeniesie się z Nowego Jorku do Malagi podczas parady Trzech Króli. Milena Smit (Madres paralelas, Alma) będzie odpowiedzialna za danie życia dziennikarce badającej zniknięcie dziewczyny.
  • Feria: la luz más oscura będzie miało premierę w styczniu 2022 roku. W thrillerze stworzonym przez Agustína Martíneza i Carlosa Montero, w reżyserii Jorge Dorado i Carlesa Torrensa występują Carla Campra, Ana Tomeno, Isak Férriz, Marta Nieto, Ángela Cremonte, Patricia López i Ernest Villegas.
  • Wznowienie szóstego sezonu . Nasi uczniowie Las Encinas powracają z historiami pełnymi intryg i tajemnic. Jego twórcy, Carlos Montero i Jaime Vaca, przeniosą nas jeszcze dalej w uniwersum Elite.
  • ELITE : Short Stories powraca z nową odsłoną: Holidays Edition.
  • i streszczenie A ciegas (tytuł w toku) . Od producentów międzynarodowego fenomenu Blind. Teraz nadchodzi obszar wszechświata, który przytłoczył opinię publiczną w 2018 roku. Tajemnicza siła zdziesiątkowała światową populację, popychając każdego, kto na nią patrzy, do samobójstwa. Teraz Sebastián i jego córka Anna muszą wyruszyć na własną ścieżkę przetrwania przez opustoszałe ulice Barcelony. Ale kiedy zawierają kruche sojusze z innymi ocalałymi i szukają schronienia, rośnie zagrożenie bardziej złowrogie niż niewidzialne istoty. Zdjęcia do tej ambitnej produkcji, w reżyserii Àlexa i Davida Pastora, rozpoczną się w najbliższych tygodniach w Barcelonie i zagrają w niej: Mario Casas, Georgina Campbell, Diego Calva, Alejandra Howard, Naila Schuberth, Patrick Criado, Celia Freijeiro, z Lolą Dueñas, Gonzalo de Castro, Michelle Jenner i Leonardo Sbaraglia.
Sprawdź także  Dlaczego historie miłosne w 'Elite' nigdy nie kończą się dobrze? Twórcy ujawniają powód

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź