Hiszpańskie seriale, które będą miały premierę na Netflix w 2022 roku


‘Élite’, “”, ‘’, nalazły się na liście hiszpańskich seriali, które trafią na platformę streamingową w 2022 roku


Netflix planuje zaoferować publiczności szeroką gamę hiszpańskich seriali. Od nowych ów udanych serii, takich jak „” czy piąty ”, po premiery nowych produkcji, które obiecują podbić publiczność.

Wśród nowych tytułów, które trafią na platformę streamingową, jest m.in. „”, adaptacja powieści Javiera Castillo, tajemniczy „Bienvenidos al Edén”, „”. 

1. „FERIA: LA LUZ MÁS OSCURA / Feria: Najciemniejsz światło”

Premiera 28 stycznia 2022 r. '’ to nowy thriller w reżyserii Jorge Dorado i Carlesa Torresa. W obsadzie znajdziemy Martę Nieto, Anę Tomeno, Carlę Camprę, Ángelę Cremonte, Patricię López, Isaka Férriza i Ernesta Villegasa.

Fabuła koncentruje się na siostrach Evie i Sofíi, granych przez Carlę Camprę i Anę Tomeno,. Dwie nastoletnie dziewczyny, które odkrywają, że ich rodzice zostali oskarżeni o zabicie ponad dwudziestu osób. Po zniknięciu rodziców będą musieli zmierzyć się z sąsiadami. To podróż, którą Eva i Sofía odbędą w Ferii, mieście, w którym rzeczywistość skrywa fantastyczny wszechświat.


2. „VALERIA” ()

Trzeci i ostatni sezon „Valerii” trafi na Netflix w 2022 roku. Na pewno trzeba zobaczyć nowe odcinki serialu opartego na literackiej sadze Elísabet Benavent. Choć wciąż nie ma oficjalnej daty, wszystko wskazuje na to, że premiera miałaby mieć miejsce w sierpniu 2022 roku.

W obsadzie „Valerii” nadal będziemy oglądać Dianę Gómez, główną bohaterkę, Silmę López, Paulę Malia i Teresę Riott, a także prawdopodobnie Maxi Iglesiasa i Ibrahima Al Shami.


3. „” (SEZON 5)

Piąty sezon „Elite” zaplanowano na 2022 rok, choć data wciąż nie jest znana. Wiemy, że w tej nowej odsłonie potwierdzona jest obecność Valentiny Zenere, argentyńskiej aktorki znanej z udziału w  “Casi ángeles”, “Soy luna” i “Las chicas del cable / Telefonistki”.

Sprawdź także  Vicente Fernández: Kiedy premiera drugiego sezonu „El Último Rey”?

Kolejną nową twarzą, która dołączyła do „Elite” 5, jest Brazylijczyk André Lamoglia. 24-letni znany jest z roli Rafaela Smora w serialu Disney Channel „Juacas”.


4. „LA CHICA DE NIEVE

Zapowiada się na jeden z wielkich sukcesów platformy. „La chica de nieve” pojawi się na Netflix w 2022 roku, choć w tej chwili nie ma dokładnej daty premiery.

Jest to adaptacja „bestsellera” Javiera Castillo. W „La chica de nieve” zagra Milena Smit, która wcieli się w rolę dziennikarki Miren Triggs, co potwierdza jej profil na Instagramie.


5. „LAS DE LA ÚLTIMA FILA”

Stworzony przez Daniela Sáncheza Arévalo „Las de la última fila” śledzi pięć trzydziestoletnich bliskich przyjaciółek ze szkoły, które co roku bez wyjątku organizują tygodniowy wspólny wypad. Ale w tym roku, w którym je znajdujemy, okoliczności są inne, ponieważ u jednej z nich właśnie zdiagnozowano raka.

W głównej obsadzie mamy: Itsaso Arana, Mónica Miranda, María Rodríguez Soto, Mariona Terés i Godeliv Van den Brandt. Jest to produkcja Atípica Films dla Netflix.

6. „HASTA EL CIELO

Daniela Calparsoro z Miguelem Herránem w roli głównej stanie się serialem na Netflix. Będzie to filmu, kontynuująca historię głównego gangu złodziei.  pokazał nam swoją sieć rabunków, czarne pieniądze, podejrzane interesy i skorumpowanych prawników, ale także wysiłki władz, by ich złapać.

, napisany wspólnie z Jorge Guerricaechevarríą, nie ujawnił jeszcze wielu szczegółów, ale z pewnością zaoferuje dobrą historię akcji na Netflix w 2022 roku.


7. “SI LO HUBIERA SABIDO”

‘Si lo hubiera sabido’ opowiada o Emmie, trzydziestoparolatce niezadowolonej z życia małżeńskiego i rodzinnego, które utrzymuje od dziesięciu lat. Udaje jej się cofnąć w czasie dzięki rzadkiemu zaćmieniu Księżyca. Rezultatem jest trzydziestoletnia kobieta zamknięta w swoim dwudziestoletnim ciele, ze wszystkimi ważnymi decyzjami do podjęcia i nowym leasingiem życia.

Sprawdź także  Ruszyły zdjęcia do "¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?" sezon 3

W tej nowej produkcji wystąpi Megan Montaner, którą widzieliśmy niedawno w „30 monetach”, a została stworzona przez tureckiego scenarzystę Ece Yörenca i zaadaptowana przez Irmę Correę.

8. “ÉRASE UNA VEZ… PERO YA NO”

Wyreżyserowana przez Manolo Caro  “Érase una vez… Pero ya no” to hiszpańska muzyczna, zdefiniowana jako „ponowne wymyślenie baśni”, w której wystąpią śpiewacy Sebastián Yatra, Mònica Maranillo i Nia Correia, a którym towarzyszą inni aktorzy tacy jak między innymi Rossy de Palma, Asier Etxeandía, Itziar Castro i Mariola Fuentes.

Akcja rozgrywa się w odległym królestwie Hiszpanii, gdzie śledzimy parę, która jest zmuszona rozstać się wbrew swojej woli. Teraz ich misją jest ponowne spotkanie w innym życiu, aby ponownie się połączyć i przełamać urok.


9. “EL SILENCIO”

Pod dyrekcją Aitora Gabilondo jest to nowy serial dla Netfix, o którym niewiele wiadomo, a opisują go jedynie jako „thriller”, który zapowiada, że przyciągnie uwagę widzów.

10. „INTIMIDAD

„Intimidad” zaczyna się, gdy sekstaśma obiecującego polityka wycieka do prasy i wywraca jego życie do góry nogami. Stamtąd Fernández i Sarmiento śledzą realia czterech kobiet, które są zmuszone do przekraczania cienkiej granicy między tym, co należy do życia publicznego i prywatnego.

W nowej produkcji występują Itziar Ituño, Patricia López Arnaiz, Verónica Echegui, Ana Wagener i Emma Suárez. Tworzą go Verónica Fernández i Laura Sarmiento.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź