Zwiastun „Feria: la luz más oscura”, Netflix ujawnia datę premiery ambitnego nowego serialu współtwórcy „Elite”


” , nowy thriller z ręki Agustína Martíneza („’La caza. Monteperdido’” ) i Carlosa Montero (”  „, „El desorden que dejas / Bałagan, jaki zostawisz „)


Wraz ze zwiastunem znamy również datę premiery nowej serii: 28 stycznia. Fabuła przenosi nas do małego miasteczka w Andaluzji w latach 90., gdzie sprawy nie są tak naiwne, jak się wydają.

W rzeczywistości twórcy serii definiują to tak:

„Masz 17 lat, mieszkasz w Andaluzji w latach 90. i pewnego dnia ty i twoja siostra odkrywacie, że twoi rodzice zostali oskarżeni o zabicie ponad dwudziestu osób. Zniknęli i zostawili was samych przed ludem, który domaga się sprawiedliwości i zemsty. Tak zaczyna się ta historia, w której jest też sekta, grunge, fantastyczne istoty, andaluzyjskie słońce i kopalnia przypominająca labirynt. Wszystko to i wiele więcej jest w . Ambitna koncepcja, która potrzebowała platformy takiej jak , która odważyłaby się ją wyprodukować. I od razu weszli na pokład”.

W ten sposób śledzi te dwie siostry, grane przez Anę Tomeno i Carlę Camprę, które będą musiały „przeżyć” w mieście, które nienawidzi ich za grzechy rodziców. Spróbują odkryć prawdę o tym, co się wydarzyło i, nawiasem mówiąc, odkryją, że w tym mieście Feria istnieje fantastyczny wszechświat.

Jorge Dorado i Carles Torrens są odpowiedzialne za kierowanie tą serię, która zawiera w obsadzie: Isak FerrizMarta NietoAngela CremontePatricia López Arnaiz i Ernest Villegas.


Udostępnij
Sprawdź także  Dulce María zmienia twarz w 'Falsa identidad'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź