Mario Cimarro publikuje swoje pierwsze zdjęcie z Danną Garcíą na planie nagraniowym 'Pasión de gavilanes 2 ’


Aktorzy pracują nad drugim sezonem popularnej telenoweli w Kolumbii, dokładnie w momencie, gdy pierwszy obchodził swoje 18. urodziny


Po 18 latach bracia Reyes i powracają na z drugim sezonem przebojowej historii, która kiedyś urzekła publiczność.

, która jest już nagrywana w Kolumbii z odnowioną obsadą, ponownie łączy się na planie nagraniowym, w tym Danna García i , czyli niezapomniani: Norma i Juan Reyes.

W ten piątek, z okazji 18. rocznicy premiery melodramatu, który podbił świat, słynny kubańczyk za pośrednictwem swoich Story na Instagramie podzielił się migawką, która zachwyciła fanów Pasión de  .

To pierwszy obraz, 18 lat później, przedstawiający Normę i Juana Reyes na planie nagraniowym, gotowych, by publiczność ponownie zakochała się w chemii, która ich połączyła.

„Wszystkiego najlepszego Pasión de  ”, napisał Cimarro obok zdjęcia.


i Danna García w  | ŹRÓDŁO: INSTAGRAM MARIO CIMARRO

„Obchodzimy te urodziny, przygotowując dla was drugi ” – dodał.

  , w której będzie 5 z 6 oryginalnych bohaterów , skupi się na historii 20 lat po tym, jak bracia Reyes znaleźli prawdziwą miłość w siostrach Elizondo. Mieli je znienawidzić, poddać się zemście , która doprowadziła ich do tamtej hacjendy, aby pomścić śmierć jej siostry Libii, ale znaleźli miłość życia.

Teraz, dwie dekady później, będą zmuszeni stawić czoła nowym wyzwaniom, które zagrażają ich rodzinie, gdy tragiczna zbrodnia związana ze śmiercią nauczyciela wstrząsa rodziną, a dowody wskazują, że dzieci jednej z par są prawdopodobnie winne. Powoduje to serię przełomowych wydarzeń, które po raz kolejny wystawią na próbę ich miłość i lojalność.

 będzie miało premierę w 2022 roku na Telemundo

Udostępnij
Sprawdź także  Debiut „La Herencia” na Univision. Seria króluje w czasie największej oglądalności pomimo próby przyćmienia przez Telemundo

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź