Pasión de Gavilanes 2 / Gorzka zemsta 2: dlaczego Jorge Cao zrezygnował z drugiego sezonu?


Jorge Cao zapowiedział, że nie pojawi się w drugim sezonie Pasión de gavilanes który ukaże się w Telemundo w przyszłym roku


Będąc jednym z pierwszych, który potwierdził swój udział w nowej odsłonie, aktor ogłosił, że jednak nie weźmie udziału. 

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie artysta udostępnił film, aby opublikować smutną wiadomość. 

„Drodzy przyjaciele i fani, dzisiaj mam dla was bardzo osobistą wiadomość. Chcę coś wyjaśnić, Jorge Cao nie będzie częścią Pasión de Gavilanes 2, to osobista decyzja. Dziękuję za tak wiele otrzymanej miłości ”, wyraził Jorge Cao, który w słynnej historii zagrał dziadka Martína Acevedo. 

Ta wiadomość zaskoczyła wielu fanów Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta i dali o tym znać w publikacji. 

„Jaka szkoda.  Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta nie będzie taka sama”,„ Właśnie dałeś mi najgorszyą wiadomość mojego życia ”, to tylko niektóre z wiadomości. 

 Przypomnijmy, że Kolumbijczyk potwierdził swój występ w drugiej odsłonie w połowie maja. 

„Jestem pewien, że nauczyciel Julio Jiménez, jeden z wielkich pisarzy telenowel w Ameryce Łacińskiej, ma arsenał niespodzianek, aby publiczność, która czekała tak długo, mogła się tym cieszyć, ponieważ jest to duża odpowiedzialność” – powiedział podczas transmisja na żywo. 


Natasha Klauss przemawia po odejściu Jorge Cao z Pasión de Gavilanes 2

Chociaż artystka ograniczyła się do wysłania wiadomości bezpośrednio do Jorge Cao, zdecydowała się odpowiedzieć na niektóre komentarze fanów. 

W szczególności gdy użytkownik skomentował, że po nieobecności niektórych aktorów z oryginalnej obsady lepiej nie robić drugiego sezonu. 

W odpowiedzi na ten komentarz Natasha Klauss zwróciła uwagę, że obecnie jest na ten temat wiele dezinformacji. 

Zwróciła uwagę, że ciężko jest po 20 latach zgromadzić całą obsadę, w szczególności, że historia będzie nieco inna, a podczas pisania telenoweli mogą przytrafić się różne sprawy. 

Sprawdź także  „Naprawdę nic nie zarobiłeś”: Allisson Lozz odkrywa ukryte oblicze branży telenoweli

„Będzie to nowa historia, jak powiedziało Telemundo i w większości ma ona główne postacie, o których donosi Telemundo” – dodała.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź