Pasión de gavilanes 2 / Gorzka zemsta 2: wszystko gotowe do rozpoczęcia nagrań w Villa de Leyva w Kolumbii


Wkrótce rozpoczną się nagrania do Pasión de Gavilanes 2, a wielu aktorów jest już w Villa de Leyva


W połowie maja Telemundo potwierdziło drugi sezon przebojowej historii wydanej w 2003 roku. Od tego czasu wokół tego projektu sieci pojawia się wiele pytań.

Choć aktorzy, którzy pojawią się w nowych rozdziałach Pasión de gavilanes, nie zostali formalnie ogłoszeni, niektóre nazwiska są już powtarzane. 

Nagrania tej propozycji będą miały miejsce w Kolumbii, a konkretnie w mieście Villa de Leyva. 

Od zeszłego tygodnia na miejsce przyjeżdżają znane postacie aktorskie, zaczynają od czytania scenariuszy, a później od nagrań tego długo oczekiwanego projektu. Sami byli odpowiedzialni za udostępnianie filmów i zdjęć miejsca w swoich sieciach społecznościowych. 

Sergio Goyri, Kristina Lilley, Michel Brown, Alejandro López, Constanza Hernández to tylko niektórzy z artystów, którzy są w kolumbijskim mieście. 

Paola Rey, Natasha Klauss, Mario Cimarro i Juan Alfonso Baptista mają przybyć w ciągu najbliższych kilku dni. 

Jeśli chodzi o Dannę Garcíę, aktorka poinformowała podczas swojego pobytu na czerwonym dywanie 2021 Premios Platino, że obecnie nagrywa projekt dla Netflix i jest kręcony w Kolumbii. Ograniczyła się wówczas do ujawnienia kolejnych szczegółów i zapewnił, że niedługo opowie, o co chodzi. 

Jednak prosty fakt nagrania w Kolumbii w tym samym czasie, kiedy rozpoczęły się prace nad Pasión de Gavilanes 2, zwrócił uwagę jej fanów. 

Z tego powodu zaczęto spekulować, czy też Telemundo i Netflix mogą współpracować nad tą propozycją, tak jak robią to w przypadku La reina del sur 3.


Pasión de Gavilanes 2

W tym drugim sezonie Los Reyes i Elizondo zjednoczyli się i stworzyli wspaniałą rodzinę. 

Kiedy wszystko wydaje się układać między nimi w jak najlepszym porządku, ich więzi zostaną przetestowane przez nowe wyzwania.

Sprawdź także  Nowa generacja „Rebelde” wkroczy na Netflix

Pasión de Gavilanes jest predestynowany do rozpoczęcia kolejnej tragicznej zbrodni, która wstrząsa rodziną. Późniejsze śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci nauczyciela wskazuje na winę dzieci jednej z par, co uruchamia dramatyczny ciąg wydarzeń, które mają udowodnić ich niewinność ”- ogłosił Telemundo w oświadczeniu.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź