Powód, dla którego Mario Cimarro może nie uczestniczyć w 'Pasión de gavilanes 2 / Gorzka zemsta 2′


Odkąd sieć Telemundo ogłosiła drugi sezon „Pasión de gavilanes”, fani zalewają sieci społecznościowe możliwymi niespodziankami, które przyniesie sequel


Wiele osób zastanawia się, kim będą aktorzy, którzy wezmą udział w telenoweli, ponieważ członkowie obsady są wciąż zupełnie nieznani.

Wielu aktorów wykazało chęć powrotu do dawnych postaci w fabule: Danna García (Norma Elizondo), Paola Rey (Jimena Elizondo), Natasha Klauss (Sara Elizondo) i Juan Antonio Baptista (Óscar Reyes).

Innym, który również zapowiadał „obecność” wśród propozycji powrotu do obsady „Pasión de gavilanes 2”, jest aktor Mario Cimarro , który grał Juana Reyesa w 2003 roku, jednak nie mógł on wziąć udziału w ostatnich wydarzeniach.Plotki o drugim sezonie „Pasión de gavilanes” rozbrzmiewały przez lata dzięki prośbom fanów.

Aktor Mario Cimarro zawsze był zainteresowany ponownym udziałem w możliwej kontynuacji, ale teraz, gdy plotki stały się rzeczywistością, złudzenia Cimarro mogą pozostać w tyle.

„Pasión de gavilanes 2” zostałby bez Manuela Cimarro z powodu pogorszenia się stanu zdrowia jego matki

Już kilka dni temu było wiadomo, że matka Mario Cimarro jest w złym stanie zdrowia, o czym sam aktor poinformował poprzez program na żywo na YouTube, gdzie ogłosił, że jego matka cierpi na chorobę Alzheimera.

Mario jest jednym z aktorów, którzy zwykle starają się zachować prywatność swojego życia osobistego, nie powtarzając swoich problemów w sieciach społecznościowych, nie udziela też na ten temat wywiadów.

Jednak tym razem postanowił przerwać ciszę i opowiedzieć o chorobie, która od jakiegoś czasu atakuje jego matkę.

„Pewnego dnia (mama) podaje nam kawę, a kawa nie zawiera cukru, jak moja mama ma zrobić kubańską kawę bez cukru? Wtedy zadzwonił pierwszy alarm ”- powiedział Cimarro, zapewniając, że pani María stopniowo zapomina o rzeczach, które rutynowo robiła przez całe życie.

Sprawdź także  Telemundo odwołuje nową telenowelę Catherine Siachoque z powodu koronawirusa

Mario Cimarro koncentruje się na opiece nad matką

„Później, kiedy grała w domino z przyjaciółmi, kiedy nadeszła jej kolej, nie wiedziała, gdzie położyć żeton, zapomniała jak grać w domino! W tym momencie pobiegliśmy do lekarza”, powiedział Mario z pewnym smutkiem w głosie.

Po tym, jak u pani Marii zdiagnozowano Alzheimera, życie Mario i jego rodziny całkowicie się zmieniło. Od teraz musieli nauczyć się, jak postępować z matką, głównie o zmianach w opiece nad nią.

Dzieje się tak dlatego, że nigdy nie mogą zostawić jej samej ani na chwilę, ponieważ są to chwile, w których zwykle zdarzają się wypadki.

Mario Cimarro może odejść od „Pasión de gavilanes 2”?

Aktor przyjmuje do wiadomości, że największy ciężar spoczywa na jego siostrze Maríi, która zgodziła się odejść z pracy, aby całkowicie poświęcić się opiece nad matką.

Dzięki temu może podróżować i wypełniać swoje zobowiązania aktorskie, ale z każdym dniem jego matka coraz mniej pamięta.

„W tej chwili żegna się z nami krok po kroku, na swój sposób, w swoim stylu. Uczymy się żegnać z nią każdego dnia, ciesząc się nią tak bardzo, jak tylko możemy ”- powiedział Cimarro.Dlatego mało prawdopodobne jest zobaczenie wkrótce Mario Cimarro grającego Juana Reyesa w „Pasión de gavilanes 2” lub występującego w jakiejkolwiek innej telenoweli.

Kubańczyk jest zdeterminowany, by cieszyć się towarzystwem matki, póki jeszcze może.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź