Thanya López docenia sukces „Control Z”


Serial wkracza w trzeci sezon, w którym jej postać, „Susany”, nabiera większego znaczenia


Jednym z najbardziej udanych meksykańskich seriali na platformie Netflix jest „Control Z”, którego drugi sezon miał premierę miesiąc temu. Zaledwie kilka dni temu ogłoszono, że produkcja trzeciego sezonu już ma miejsce, gdzie z pewnością będzie więcej tajemnic i dziwnych sytuacji. Premiera odbędzie się w 2022 roku.

Meksykańska aktorka Thanya López jest częścią tej fabuły, w której gra nauczycielkę „Susanę”, dyrektorkę „Colegio Nacional”, jej postać zyskuje na sile w drugiej odsłonie, w pierwszej była nikim więcej niż prawą ręką „Quintanilli” ( Rodrigo Cachero), który do tej pory był dyrektorem instytutu czołowych uczniów, ale teraz jako sposób zemsty „Susana” przejmuje stery szkoły.

„Jestem bardzo zadowolona z przyjęcia serialu przez publiczność i że (drugi sezon) był równie udany jak pierwszy. Teraz jesteśmy w trzecim i to bardzo miłe, bo już jesteśmy jak rodzina, znów się spotykamy i znów dzielimy. Teraz poznamy cały wynik intrygi, która wydarzyła się w drugim sezonie… wkrótce poznacie”. Ponadto sukces projektu mierzony jest nie tylko w Meksyku, ale także w innych krajach.

I chociaż Thanya nie może nic powiedzieć o tym, co wydarzy się w trzeciej części, jest bardzo wdzięczna za wyniki, jakie osiągnęła jej postać „Susana”. „Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam zrobić więcej i że jest to historia, która pozostawiła wszystkich z otwartymi ustami, kiedy to się w końcu wydarzyło. To było granie bardziej zdeterminowaną „Susaną”, próba przejęcia kontroli. W pewnym sensie była to druga strona medalu, inna niż w pierwszym sezonie, to było dla mnie wspaniałe doświadczenie i cieszę się, że chociaż mój koniec był jaki był, są jeszcze luźne końce do rozwiązania w trzeciej części, więc wspaniale jest tam być ”.

Thanya można również zobaczyć w filmie “En brazos de un asesino” (“Killing Saraí”), gdzie gra antagonistkę opowieści. Jej postać nazywa się „Itzel”. W filmie nakręconym na Dominikanie biorą udział także William Levy, Alicia Sanz i Adrián Lastra.

Sprawdź także  Zión Moreno wyjaśnia dlaczego nie będzie jej w drugim sezonie 'Control Z'

Ponadto niedługo aktorkę zobaczymy również w projekcie HBO Max, gdzie podzieli się ekranem z Fabiolą Campomanes i Rocío Verdejo, która również uczestniczy w „Control Z” jako matka „Sofíi”, postaci Any Valeria Becerril. „To coś zupełnie innego, teraz nie mogę mówić, ale bardzo się cieszę, że to również nadchodzi, cieszę się, że mogę być na trzech platformach i móc pracować pośród tego szaleństwa (pandemii).”

I chociaż jej aktorski charakter jest lubiany, nadal rozwija się jako projektantka dzięki swojej miejskiej linii biżuterii „Resurrexion”. „Byliśmy w stanie stworzyć wiele rzeczy i podczas tej pandemii poświęciliśmy czas na zaprojektowanie i wykonanie nowych rzeczy. Uwielbiam projektować, podróżować, oglądać dzieła sztuki i inspirować się tym, czym żyję i tym, co mam wokół siebie ”. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź