Zión Moreno wyjaśnia dlaczego nie będzie jej w drugim sezonie 'Control Z’


chciała pożegnać się ze swoją postacią i kolegami


W maju Netflix wypuścił Control Z,  o uczniach ekskluzywnej meksykańskiej szkoły, którzy strzegą wszelkich tajemnic. W połowie drogi między Elite Pretty Little Liars  odniosła sukces, katapultując swoją młodą obsadę do sławy.

Pierwszy przyniósł nam wiele nierozwiązanych pytań. Na szczęście platforma streamingowa już potwierdziła, że ​​będzie druga , w której lepiej poznamy sekrety bohaterów. Ogromna radość dla wszystkich fanów.

Niestety, w tej nowej partii odcinków nie będzie jednej z czołowych aktorek, co potwierdzają ich sieci społecznościowe. Zión Moreno, 27-letnia , opublikowała smutną wiadomość na swoim koncie na Instagramie, na którym ma ponad 860 tysięcy obserwujących.Zrobił to z dwoma czarno-białymi zdjęciami, na których pojawia się ze swoimi kolegami z obsady. Modelka wyjaśniła, że ​​ze względu na skomplikowaną sytuację, z jaką w tej chwili mamy do czynienia z pandemią, zdecydowała się pozostać w Stanach Zjednoczonych i nie wyjeżdżać do Meksyku, gdzie kręcony jest :

Sprawdź także  "La casa de papel" - zwiastun 3 sezonu. Są ważniejsze rzeczy niż pieniądze

„W tym roku zmienił moje życie. To było wyjątkowe doświadczenie pełne miłości i magii. Jednak po długich przemyśleniach podjęłam osobistą decyzję o pozostaniu bliżej domu w tych niepewnych czasach i dlatego, choć bardzo to boli , nie wrócę na drugi .

Zión chciała podziękować za powierzenie jej roli Izabeli, a widzom za śledzenie historii. Aktorka w końcu życzyła swoim przyjaciołom z wszystkiego najlepszego w następnym sezonie: „Do mojej rodziny Control Z: Będę wam kibicować i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co będzie w przyszłym sezonie! To będzie sukces – wiem to w głębi duszy! ”

Jej koledzy z serialu również chcieli się z nią pożegnać kilkoma komentarzami:

Ana Becerril: „Bardzo cię kocham, dziewczynko”

Lidia San José: „Isabela była wspaniałą postacią. Jak miło, że dałaś jej życie ”

Zión Moreno w Gossip Girl

Chociaż Zión nie będzie w następnym sezonie Control Z, nie opuści nastoletniej serii.  Młoda kobieta już potwierdziła, że ​​będzie w nowym restarcie Gossip Girl, który przygotowuje HBO Max.

Chociaż nadal nie znamy szczegółów tej nowej serii i czy Zión będzie uczniem, czy osobą dorosłą, to jesteśmy pewni, że kariera tylko wzrośnie.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź