„Toy Boy” prezentuje swój sezon 2. Pierwsze spojrzenie


Striptizerzy są gotowi do tańca w nowych odcinkach serialu, które pojawią się na Netflix po emisji w ATRESplayer PREMIUM. Wraz z nimi do obsady dołączają Álex González, Federica Sabatini i Maxi Iglesias


Nagrania drugiego sezonu serii Atresmedia rozpoczęły się w kwietniu na Costa del Sol, w luksusowej scenerii, w której do wczesnego lata kręcono zdjęcia w różnych lokalizacjach w okolicy. Teraz nowe rozdziały Toy Boy są gotowe do emisji i wkrótce pojawią się w ATRESplayer Premium, a później w Netflix. Sezon 2, który nadchodzi z kilkoma dodatkowymi gwiazdami w obsadzie i „ulepszeniem” sceny, na której striptizerzy będą tańczyć po zniszczeniu Inferno. „Majtki, które zmoczyłeś w Inferno, pochodziły z Primarku, a tutaj są od Diora”, mówi promo serii w odniesieniu do One Per Cent, nowego klubu streaptease.


Nowości w obsadzie

Drugi sezon zachowuje praktycznie całą obsadę, na czele której stoją Jesús MosqueraCristina Castaño i María Pedraza, oraz zawiera takie nazwiska jak Álex González , który dołączył jako główny bohater tej nowej części, a także włoska aktorka Federica Sabatini ( Suburra ).Ponadto w ostatnich dniach ujawniono podpisanie kontraktu z aktorem Maxi Iglesias , który dołączy do obsady serialu w końcowej części drugiego sezonu, w którym będzie również udział w kilku rozdziałach wiele znanych aktorów, takich jak Enrique. Arce, Paco Marín, Ibrahim Al-Shami, Toni Zenet czy Juan Betancourt.

Wraz z nimi obsada serialu powracają bohaterowie pierwszej części: Carlo Costanzię, Jose de la Torre, Raudela Raúla Martiato, Juanjo Almeidę, Pedro Casablanc, Maríę Pujalte, Adelfę Calvo, José Manuela Sedę i Miriam Díaz-Aroca .

Streszczenie

Hugo Beltrán zdołał udowodnić swoją niewinność w sprawie zabójstwa Philipa Normana, ale wrogowie, których pozyskał w tym procesie, chcieli odzyskać swój dług. Bomba w Inferno zniszczyła sny bohaterów i pozostawiła Trianę na krawędzi śmierci. A Hugo nie może pozwolić, aby osoba odpowiedzialna za to nie oberwała.

Sprawdź także  Los favoritos de Midas: co musisz wiedzieć o hiszpańskiej miniserialu Netflix

Ale kto to mógł być? Chociaż rany między Rojas a Medinas pozostają otwarte, wydaje się, że na razie zakopali siekierę. Macarena zniknęła z miasta, by poddać się detoksykacji w klinice z powodu uzależnienia od seksu, komisarz Zapata przeszedł na emeryturę, a Benigna jest zbyt zajęta próbami utrzymania kontroli nad Mediną-Rojas.

Wszystko wskazuje na to, że morderca Triany przebywa w One Per Cent, nowym luksusowym klubie ze striptizem w Marbelli. Więc Toy Boy zaczynają tam tańczyć, pragnąc poznać prawdę. Ale El Turco i Rania, właściciele klubu, nie pozwalają nikomu odkrywać tajemnic swojego lokalu. W końcu niemożliwe jest zbudowanie imperium na Costa del Sol bez krwi na rękach.Toy Boy tworzą César Benítez, Juan Carlos Cueto i Rocío Martínez. Producentami wykonawczymi drugiego sezonu będą Montse García, César Benítez, Emilio A. Pina i Emilio Amaré, a także Pablo Roa i Fernando Sancristóbal, którzy odpowiadają również za koordynację scenariusza, w zespole uzupełnionym przez scenarzystów Frana Carballala, Nerea Gil, Enrique Lojo, Pablo Manchado i Verónica Marzá. 

Lucía Alonso-Allende jest współproducentem wykonawczym serialu.

Reżyserię poprowadzi ponownie Javier Quintas (La casa de papel), do którego w tym drugim sezonie dołącza reżyserka Laura M. Campos (Valeria). Ze swojej strony Johnny Yebra będzie reżyserem obrazu, a David Jareño dyrektorem produkcji.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź