Alicia Villarreal chce Angelique Boyer jako bohaterkę swojego bioserialu


Projekt, w którym fani mogą poznać wszystkie tajniki życia i kariery Alicii Villarreal oraz w którym mogłaby być obecna Angelique Boyer


Gwiazdy chcą, aby fani wiedzieli o wszystkim, co dzieje się za kulisami i o trudnych doświadczeniach z ich życia, więc bioseria stała się idealną okazją, aby to zrobić, a Alicia Villareal nie chce pozostać w tyle.

Dlatego słynna meksykańska piosenkarka już planuje własną produkcję, w której opowie każdy szczegół i w której chce, aby pojawiła się ukochana przez publiczność aktorka.

Chodzi o piękną Angelique Boyer, którą ostatnio widzieliśmy jako Elisa Cantú Robles w Imperio de mentiras, a teraz występuje w Vencer el Pasado.

„Są pewne propozycje aktorek i cóż, kochałabym córkę w tej roli, poszła na swoje dramatyczne kursy i tak dalej, ale nie wiem. Prawda jest taka, że ​​mam opcję, którą bardzo bym pokochała i jest to Angelique Boyer” – wyznała w wywiadzie dla programu „Sale el Sol”.Podobnie podkreśliła, że ​​nie chce, aby widzieli ją jako ofiarę, ale aby wiedzieli o wszystkim, co wydarzyło się w jej życiu i jak to przezwyciężyła.

„Chciałabym, żeby pokazali Alicji Villarreal, którą znasz, a nie mówili „och, biedna guera!” bo biedactwo nie ma nic. Znają mnie, dużo pracowałam, zrobiłam wysiłek w branży należącej do mężczyzn, w której mnie zepchnęli na bok i odeszłam z przyjemnością z grupy, bo nie chcę walczyć” – komentowała artystka „Te Quedó Grande la Yegua”.Zdecydowanie szykuje się super produkcja, która już generuje wiele komentarzy wśród fanów i wśród dziennikarzy, którzy już chcą poznać więcej szczegółów.


Udostępnij
Sprawdź także  Becky G występuje w bitwie tanecznej na ulicach Sewilli

Zostaw odpowiedź