Siostry Elizondo we wszystkich wersjach 'Pasión de Gavilanes / Gorzka zemsta’


Istnieje sześć wersji Pasión de Gavilanes, które urzekły i rozkochały publiczność od czasu swojego oryginalnego scenariusza


Bez wątpienia historia Elizondo w każdej z wersji Pasión de Gavilanes zyskała szacunek i miłość każdego z widzów. To właśnie w 1994 roku twórca opowieści stworzył pierwszą z nich.„Las Aguas Mansas”

Była to pierwsza wyemitowana w Kolumbii w 1994 roku telenowela stworzona przez RTI Televisión dla Cadena Uno. Bracia Reyes uciekli przed przemocą, tracąc rodziców i majątek. Przybyli do Bogoty gotowi zacząć od nowa i zrobili to w inny sposób.Opowieść osadzona została w latach 40. XX wieku w Kolumbii z udziałem Margarity Ortegi, Fabiany Mediny i Patricii Maldonado. Wraz z męskimi uwodzicielami: Juanem Carlosem Gutiérrezem, Juanem Sebastiánem Aragónem Luigim Aycardi.


„Pasión de Gavilanes / Gorzka zemsta”

Dziesięć lat po oryginale pojawił się ten, który najbardziej przeniknął do opinii publicznej i ponownie odrzył w Ameryce Południowej dzięki Netflix. Został wyprodukowany w Kolumbii i wyprodukowany przez RTI Televisión dla Telemundo i Caracol Televisión w latach 2003-2004.


Występują w niej piękna Danna García, Paola Rey i Natasha Klauss wraz z czołowymi łamaczami serc Mario Cimarro, Juanem Alfonso Baptistą i Michelem Brownem. Piosenka „Fiera Inquieta” nadal jest jedną z najpopularniejszych na świecie.


„Fuego en la sangre”

Cztery lata później historia dotarła do Meksyku pod tytułem „Fuego en la sangre” i została wyprodukowana przez Salvadora Mejíę Alejandre w 2008 roku. W mistrzowskiej adaptacji wystąpiły Adela Noriega, Elizabeth Álvarez i Nora Salinas.Towarzyszyli im: Eduardo Yáñez, Jorge Salinas i Pablo Montero. Bracia Reyes będą debatować między szczerym kochaniem sióstr Elizondo a wydostaniem ich z piekła, w którym żyją; albo wypełnią przysięgę złożoną Libii i dokonają zemsty bez litości i wyrzutów sumienia.

Sprawdź także  Si nos dejan: Gaby Spanic dołącza do obsady

„Gavilanes”

Euforia historii dotarła także do Hiszpanii w 2010 roku. Tutaj połączyli miłość i napięcie w serialowej adaptacji dla europejskiej publiczności.Claudia Bassol, Diana Palazón i Alicia Sanz były odpowiedzialne za ożywienie słynnych sióstr. A aktorzy Rodolfo Sancho, Roger Berruezo i Alejandro Albarracín byli głównymi postaciami tej historii.


„Tierra de Reyes / W obronie honoru”

Dekadę po premierze „Pasión de Gavilanes” nadeszła nowa adaptacja. Tym razem była to „Tierra de Reyes” wyprodukowana przez Telemundo Studios dla Telemundo. Tutaj siostrami Elizondo były Ana Lorena Sánchez, Kimberly Dos Ramos i Scarlet Gruber.


Towarzyszyli im Aarón Díaz, Gonzalo García Vivanco i Christian de la Campa. Za swoje mistrzowskie kreacje obsada została nagrodzona kilkoma nagrodami.


„Pasión de amor”

I wreszcie najnowsza wersja została wyprodukowana na Filipinach w 2015 roku przez ABS-CBN. Grają w nim słynne siostry Arci Muñoz, Ellen Adarna i Coleen García.


Jake Cuenca, Ejay Falcon i Joseph Marco są odpowiedzialni za wcielenie się w braci Reyes.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź