Siostry Elizondo we wszystkich wersjach 'Pasión de Gavilanes / Gorzka zemsta’


Istnieje sześć wersji , które urzekły i rozkochały publiczność od czasu swojego oryginalnego scenariusza


Bez wątpienia historia Elizondo w każdej z wersji zyskała szacunek i miłość każdego z widzów. To właśnie w 1994 roku twórca opowieści stworzył pierwszą z nich.Była to pierwsza wyemitowana w Kolumbii w 1994 roku stworzona przez RTI Televisión dla Cadena Uno. Bracia Reyes uciekli przed ą, tracąc rodziców i majątek. Przybyli do Bogoty gotowi zacząć od nowa i zrobili to w inny sposób.Opowieść osadzona została w latach 40. XX wieku w Kolumbii z udziałem Margarity Ortegi, Fabiany Mediny i Patricii Maldonado. Wraz z męskimi uwodzicielami: Juanem Carlosem Gutiérrezem, Juanem Sebastiánem Aragónem Luigim Aycardi.


„Pasión de /

Dziesięć lat po oryginale pojawił się ten, który najbardziej przeniknął do opinii publicznej i ponownie odrzył w Ameryce Południowej dzięki . Został wyprodukowany w Kolumbii i wyprodukowany przez RTI Televisión dla i Televisión w latach 2003-2004.


Występują w niej piękna Danna García, i wraz z czołowymi łamaczami serc , Juanem Alfonso Baptistą i Michelem Brownem. Piosenka „Fiera Inquieta” nadal jest jedną z najpopularniejszych na świecie.


Cztery lata później historia dotarła do Meksyku pod tytułem „” i została wyprodukowana przez Salvadora Mejíę Alejandre w 2008 roku. W mistrzowskiej adaptacji wystąpiły Adela Noriega, Elizabeth Álvarez i Nora Salinas.

Sprawdź także  Rafael Amaya i Telemundo przygotowują umowę na ósmy sezon 'El señor de los cielos'


Towarzyszyli im: Eduardo Yáñez, Jorge Salinas i Pablo Montero. Bracia Reyes będą debatować między szczerym kochaniem sióstr Elizondo a wydostaniem ich z piekła, w którym żyją; albo wypełnią przysięgę złożoną Libii i dokonają zemsty bez litości i wyrzutów sumienia.

Euforia historii dotarła także do Hiszpanii w 2010 roku. Tutaj połączyli miłość i napięcie w serialowej adaptacji dla europejskiej publiczności.Claudia Bassol, Diana Palazón i Alicia Sanz były odpowiedzialne za ożywienie słynnych sióstr. A aktorzy Rodolfo Sancho, Roger Berruezo i Alejandro Albarracín byli głównymi postaciami tej historii.


/

Dekadę po premierze „Pasión de Gavilanes” nadeszła nowa adaptacja. Tym razem była to „” wyprodukowana przez Telemundo Studios dla Telemundo. Tutaj siostrami Elizondo były Ana Lorena Sánchez, Kimberly Dos Ramos i Scarlet Gruber.


Towarzyszyli im Aarón Díaz, Gonzalo García Vivanco i Christian de la Campa. Za swoje mistrzowskie kreacje została nagrodzona kilkoma nagrodami.


„Pasión de amor”

I wreszcie najnowsza wersja została wyprodukowana na Filipinach w 2015 roku przez ABS-CBN. Grają w nim słynne siostry Arci Muñoz, Ellen Adarna i Coleen García.


Jake Cuenca, Ejay Falcon i Joseph Marco są odpowiedzialni za wcielenie się w braci Reyes.

Sprawdź także  Netflix przygotuje nową wersję "Rebelde" i nie jest to żart o serii "Elite"

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź