Jennifer Lopez: 5 najbardziej zapamiętanych momentów w jej karierze


W ponad 35-letniej karierze artystycznej jest wiele momentów, przez które przeszła Jennifer Lopez. Poznaj jedne z najbardziej pamiętnych


Jennifer Lopez to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na świecie. W wieku 52 lat swoim wspaniałym talentem udało jej się podbić przemysł muzyczny i aktorski.

Ponadto jej niezaprzeczalna uroda i styl sprawiły, że stała się supergwiazdą. Chociaż JLo urodziła się w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych przez całą swoją karierę wywyższała swoje latynoskie korzenie, przy każdej nadarzającej się okazji. Jej rodzice, David Lopez i Guadalupe Rodríguez, są pochodzenia portorykańskiego.

W ciągu ponad 35-letniej kariery artystycznej piosenkarka przeżyła niezapomniane chwile, dziś przedstawiamy jedne z najbardziej istotnych.

Jej rola w biografii Seleny Quintanilli

Jennifer Lopez dała życie Selenie w serii biograficznej z 1997 r. Dzięki swojemu wielkiemu talentowi aktorskiemu i wielkiemu podobieństwu do „Królowej Tex Mex”, JLo zdobyła podziw wszystkich fanów teksańskiej piosenkarki. Chociaż nie brakowało osób, które kwestionowały jej rolę.  

Po premierze udanego filmu w reżyserii Gregory’ego Navy, piosenkarka zdobyła milion dolarów oraz uznanie krytyków i kręgu aktorskiego. Została nawet nominowana w kategorii Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu na Złotych Globach.


Sukienka, która zapisała się w historii w Google

To było w 2000 roku, kiedy JLo ponownie ustanowiła precedensy w swojej karierze. Rok wcześniej zadebiutowała jako wokalistka swoim pierwszym albumem „On the 6”. Jennifer wzięła udział w rozdaniu nagród Grammy w towarzystwie Seana Combsa, lepiej znanego jako Puff Daddy, ubrana w sukienkę, która zwróciła uwagę wszystkich obecnych.

Półprzezroczysta suknia Versace w odcieniach zieleni i z nadrukiem palmy z głębokim dekoltem sięgającym do pępka znalazła się w Top 10 najważniejszych sukienek w historii mody.

Jakby tego było mało, ze względu na duże liczby wyszukiwań, jakie generowały się w tym czasie w Internecie, Google postanowiło stworzyć własną sekcję wizerunkową. Z ponad pół miliona pobrań w ciągu jednej nocy, obraz JLo w cudownej sukience stał się najbardziej poszukiwany w tym momencie.  

Sprawdź także  Thalía otrzymuje nagrodę Presidencia en los Latin Grammy

Życie miłosne Jennifer Lopez

Jennifer Lopez to kobieta, która zawsze była otwarta na miłość. Jej życie miłosne było jednym z najczęściej śledzonych przez prasę. Od relacji z uznanym piosenkarzem Markiem Anthonym, relacji medialnej z Benem Affleckiem, a nawet ostatniego zerwania z gwiazdą baseballu Alexem Rodríguezem i powrotem do Bena.W 1997 roku piosenkarka po raz pierwszy podeszła do ołtarza z Ojani Noa, kubańskim modelem i aktorem. Związek trwał niecały rok. Dwa lata później JLo zaczęła spotykać się z Puff Daddy, ale pod koniec 2000 roku również zdecydowali się rozstać. Część plotek sugeruje, że przyczyną była jej niewierność wobec choreografa Crissa Judda, którego poślubiła w 2001 roku, ale po dwóch latach razem rozstali się.

Kilka dni po rozpoczęciu formalności rozwodowych aktorka upubliczniła swój związek z Benem Affleckiem, po tym jak podzieliła się z nim ekranem w małym, udanym filmie „Gigli”. W rzeczywistości związek między dwoma aktorami przyciągnął uwagę wszystkich mediów i tym bardziej po oświadczynach z 6,1 karatowym pierścieniem Harry’ego Winstona o wartości 2,5 miliona dolarów. Para rozstała się jednak w 2004 roku.

Kilka miesięcy później Jennifer dała miłości kolejną szansę i zaczęła spotykać się z Markiem Anthonym po tym, jak pracowali razem nad piosenką, która naprawdę trafiła w strunę. Jednak w tym czasie piosenkarz był nadal mężem modelki Dayanary Torres, ale rozwód pary został sformalizowany. Jlo i Marc pobrali się.Po siedmiu latach związku i dwóch bliźniakach, Maximilian David i Emme Maribel, piosenkarze zdecydowali się rozstać w 2011 roku. Pod koniec tego samego roku aktorka rozpoczęła związek z Casperem Smartem, o 18 lat młodszym tancerzem; Ale ich miłość miała wiele rozstań i powrotów, ostatecznie zdecydowali się rozstać.

Sprawdź także  Po wakacjach z Neymarem Anitta wykonuje test Covid-19 i nie tylko ona

Nawet dzisiaj, po kilku miesiącach od rozstania Alexa Rodrígueza, kwestia ta jest nadal aktualna. Artyści rozpoczęli zaloty w 2017 roku, ale w połowie marca 2021 roku zakończyli związek. 

Jednak to, co wywołało największe zamieszanie w ostatnich dniach, to powrót Bennifer, po 17 latach ich rozpadu.

Gwiazda sławy

W 2013 roku Jennifer otrzymała swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame. W tym czasie piosenkarka i aktorka dokonała wspaniałych rzeczy w swojej artystycznej karierze, dzięki czemu została uhonorowana ikonicznym wyróżnieniem.

Skorzystała wówczas z okazji, by wyrazić swoją wdzięczność najbliższym, którzy zawsze wierzyli w jej talent i dali możliwość rozwoju w środowisku artystycznym.

„Przetwarzam ten moment. To fantastyczne ”- skomentowała piosenkarka. „Ten dzień zachęca mnie do znacznie cięższej pracy i większych marzeń”. Po 8 latach od tego momentu Jennifer nie zachwiała się ani na sekundę w swoim zaangażowaniu w społeczeństwo i kontynuowała pracę nad udanymi projektami.


Zdjęcie: Pinterest

Uznanie za ikonę muzyki

Największe sukcesy Jennifer Lopez uczyniły ją ikoną branży. Podczas gali rozdania nagród Billboards w 2014 roku wokalistka odebrała statuetkę, którą otrzymują wielkie ikony muzyki, dodatkowo była pierwszą kobietą, która ją otrzymała.  

„Wszystkim młodym ludziom siedzącym na scenie chcę was prosić, abyście nigdy nie tracili wiary w siebie, marzyli i planowali wielkie rzeczy. Wszystko jest możliwe w tym życiu, jeśli ciężko pracujesz. Nigdy nie wiesz, co przyniesie przyszłość, ale zawsze możesz być przygotowany, aby nie dać się zaskoczyć. Dziękuję wszystkim za tę nagrodę, która służy potwierdzeniu miłości, jaką zawsze czułam do muzyki ”, powiedziała wokalistka.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź