“La Venganza de Las Juanas / Zemsta pięciu sióstr” prezentuje swój oficjalny zwiastun


opublikował w poniedziałek pierwszy oficjalny i rozszerzony kolejnego serialu „ / Zemsta pięciu sióstr”


Pięć kobiet kontrolujących swoje życie i teraźniejszość zmierzy się z tajemniczą przeszłością. Nie znając się nawzajem, zjednoczą się, aby odkryć prawdę i ułożyć zagadkę, która doprowadzi ich do ostatecznej zemsty. 

Dowiedziawszy się, że mają identyczne znamię i ich imię, Juana Manuela (Zuria Vega), Juana Valentina (Renata Notni), Juana Caridad (Oka Giner), Juana Bautista (Sofía Engberg) i Juana Matilde (Juana Arias), odkrywają, że nie znają tożsamości ojca i łączą siły, aby zbadać, czy to ten sam mężczyzna i dlaczego ich matki zachowały tajemnicę dla siebie.

, został stworzony przez Bernardo Romero Pereiro, napisany przez jego córkę Jimenę Romero i Alejandro Reyes. Wyprodukowany przez Lemon Films ( Monarca, Control Z ) i wyreżyserowany przez Pepe Castro i Rodrigo Ugalde.

W pięć Juan wcielają się Juana Arias, Oka Giner, Renatę Notni, Sofíę Engberg i Zurię Vegę. Towarzyszy im Carlos Ponce, Iván Amozurrutia, Jorge Antonio Guerrero, Pablo Astiazarán, Fernando Becerril, Federico Espejo, Carlos Athié, Verónica Merchant, Ana Ludyvina Velarde, Mauricio Isaac i Ricky del Real.

The La Venganza de Las Juanas   pojawi się na 6 października


Udostępnij
Sprawdź także  Serial Netflix „Rebelde” oficjalnie kończy zdjęcia

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź