Motyw przewodni 'La casa de papel’ został zainspirowany tą postacią, a my opowiemy Wam historię


’Dom z papieru’ dobiega końca. Opowiemy Ci, jaka jest historia, która kryje się za jego głównym tematem


Po tylu udanych sezonach  La casa de papel  przygotowuje się do pożegnania ze swoimi fanami. Seria, stworzona przez Álexa Pinę, zbliża się do końca.

Seria niedawno przedstawiła pierwszą część swojego piątego sezonu, gdyż ten został podzielony na dwie części i będzie wielkim finałem hiszpańskiej serii. 


la casa de papel

Główna pieśń, która brzmi w La casa de papel wzbudza ciekawość. Ten motyw muzyczny został zainspirowany głównym bohaterem serialu i ujawniono, kto to jest. Poznaj szczegóły!
 

Kim inspirowany jest główny temat La casa de papel?

Motyw przewodni, który pojawia się na początku każdego odcinka La casa de papel, nosi tytuł My life is going on . Piosenka została napisana przez hiszpańską piosenkarkę Cecilię Krull, która zainspirowała się postacią z serialu. 

Piosenka opowiada o tym, że nie ma znaczenia, co myślą inni lub co się stanie, ponieważ wszyscy mamy przeznaczenie, które będzie tym, które będzie miało ostatnie słowo w naszym życiu. Ten motyw odpowiada za odzwierciedlenie fabuły serii.Podczas wywiadu z Sound Arts Krull omówił kultową piosenkę intro do La casa de papel. W ten sposób wokalistka zdradziła, czym się zainspirowała podczas pisania piosenki .

Chociaż niewielu o tym wiedziało, Tokio było postacią, która posłużyła jako inspiracja przy tworzeniu motywu muzycznego. Postać, grana przez Úrsulę Corbero, była inspirującą muzą. 

grudniu premiera drugiej części piątego i ostatniego sezonu La Casa de Papel

Udostępnij
Sprawdź także  Jedyne 3 serie, w których zgodził się zagrać Antonio Banderas

Zostaw odpowiedź