Motyw przewodni 'La casa de papel’ został zainspirowany tą postacią, a my opowiemy Wam historię


’ dobiega końca. Opowiemy Ci, jaka jest historia, która kryje się za jego głównym tematem


Po tylu udanych sezonach    przygotowuje się do pożegnania ze swoimi fanami. , stworzona przez Álexa Pinę, zbliża się do końca.

niedawno przedstawiła pierwszą część swojego piątego sezonu, gdyż ten został podzielony na dwie części i będzie wielkim finałem hiszpańskiej serii. 


la casa de papel

Główna pieśń, która brzmi w  wzbudza ciekawość. Ten motyw muzyczny został zainspirowany głównym bohaterem serialu i ujawniono, kto to jest. Poznaj szczegóły!
 

Kim inspirowany jest główny temat La casa de papel?

, który pojawia się na początku każdego odcinka La casa de papel, nosi tytuł My life is going on . Piosenka została napisana przez hiszpańską piosenkarkę Cecilię Krull, która zainspirowała się postacią z serialu. 

Piosenka opowiada o tym, że nie ma znaczenia, co myślą inni lub co się stanie, ponieważ wszyscy mamy przeznaczenie, które będzie tym, które będzie miało ostatnie słowo w naszym życiu. Ten motyw odpowiada za odzwierciedlenie fabuły serii.Podczas wywiadu z Sound Arts Krull omówił kultową piosenkę intro do La casa de papel. W ten sposób wokalistka zdradziła, czym się zainspirowała podczas pisania piosenki .

Chociaż niewielu o tym wiedziało, Tokio było postacią, która posłużyła jako inspiracja przy tworzeniu motywu muzycznego. Postać, grana przez Úrsulę Corbero, była inspirującą muzą. 

grudniu drugiej części piątego i ostatniego sezonu La Casa de Papel

Udostępnij
Sprawdź także  Esmeralda Pimentel potwierdza wiodącą rolę u boku Williama Levy'ego w serialu dla Pantaya

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź