Mąż Anahí zabrania jej pracy? Oto co powiedział na ten temat Manuel Velasco


odpowiedział tym, którzy twierdzą, że Anahí nie wznawia swojej muzycznej kariery, bo jej na to nie pozwala i ujawnił swoje stanowisko w tej sprawie


Po udziale w telenoweli Dos hogares / Podwójne życie Angeliki, w których zagrała Angélicę Estradę, Meksykanka trzymała się z dala od ekranów. 

Jeśli chodzi o jej nieobecność, spekuluje się, że jej mąż i ojciec jej dzieci, Manuel Valesco, miałby z tym coś wspólnego. 

Z tego powodu ostatnio były gubernator stanu Chiapas odpowiedział na te spekulacje przed kamerami programu Suelta la sopa

Po pierwsze, polityk powiedział, że zawsze wspiera swoją partnerkę w jakimkolwiek projekcie, jakim chce być. 

„Największym błogosławieństwem w moim życiu jest poślubienie mojej żony. Od najmłodszych lat poświęca się swojej pracy, ma wiele projektów, wiele zleceń i w tym, co mogę, również ją wspieram. To nieprawda, dowodem na to jest to, że w grudniu zorganizowała koncert reunion ze swoimi przyjaciółmi, z którymi miał muzyczny” – skomentował. 

W tym samym wywiadzie Velasco przypomniał sobie, że Anahí została zarażona Covid-19 dokładnie podczas pokazu

„Dokładnie na koncercie zaraziła się Covidem, a potem, cóż, dostało się nam” – powiedział. 

Na szczęście mały Manuel i Emiliano nie odczuli poważnych objawów i bardzo szybko wyzdrowieli. 

Przypomnijmy, że Anahí i rozpoczęli swój w 2012 roku. Dwa lata później zaręczyła się w romantyczny wieczór, a miesiące później przysięgli sobie wieczną miłość. Ceremonia odbyła się w katedrze San Cristóbal de las Casas i wzięło w niej udział tylko 100 osób.

Udostępnij
Sprawdź także  Becky G daje „Bella Ciao” ​​w formie reggaeton w finale „La casa de papel” Netflix: Obejrzyj

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź