Mąż Anahí zabrania jej pracy? Oto co powiedział na ten temat Manuel Velasco


Manuel Velasco odpowiedział tym, którzy twierdzą, że Anahí nie wznawia swojej muzycznej kariery, bo jej na to nie pozwala i ujawnił swoje stanowisko w tej sprawie


Po udziale w telenoweli Dos hogares / Podwójne życie Angeliki, w których zagrała Angélicę Estradę, Meksykanka trzymała się z dala od ekranów. 

Jeśli chodzi o jej nieobecność, spekuluje się, że jej mąż i ojciec jej dzieci, Manuel Valesco, miałby z tym coś wspólnego. 

Z tego powodu ostatnio były gubernator stanu Chiapas odpowiedział na te spekulacje przed kamerami programu Suelta la sopa

Po pierwsze, polityk powiedział, że zawsze wspiera swoją partnerkę w jakimkolwiek projekcie, jakim chce być. 

„Największym błogosławieństwem w moim życiu jest poślubienie mojej żony. Od najmłodszych lat poświęca się swojej pracy, ma wiele projektów, wiele zleceń i w tym, co mogę, również ją wspieram. To nieprawda, dowodem na to jest to, że w grudniu zorganizowała koncert reunion ze swoimi przyjaciółmi, z którymi miał zespół muzyczny” – skomentował. 

W tym samym wywiadzie Velasco przypomniał sobie, że Anahí została zarażona Covid-19 dokładnie podczas pokazu RBD. 

„Dokładnie na koncercie zaraziła się Covidem, a potem, cóż, dostało się nam” – powiedział. 

Na szczęście mały Manuel i Emiliano nie odczuli poważnych objawów i bardzo szybko wyzdrowieli. 

Przypomnijmy, że Anahí i Manuel Velasco rozpoczęli swój związek w 2012 roku. Dwa lata później para zaręczyła się w romantyczny wieczór, a miesiące później przysięgli sobie wieczną miłość. Ceremonia odbyła się w katedrze San Cristóbal de las Casas i wzięło w niej udział tylko 100 osób.

Udostępnij
Sprawdź także  Alejandro Sanz i Juanes oferują koncert z domu

Zostaw odpowiedź