Berlin fot. Netflix

Zakończyły się zdjęcia do pierwszego sezonu „Berlina”


Pierwszy ”, skupiający się na postaci z Berlina (), zakończył zdjęcia do pierwszego sezonu


Jak poinformował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie , jeden z jego bohaterów, dziś zakończyły się zdjęcia do pierwszego sezonu „Berlina”.

Aktor, który wcielił się w jednego z bohaterów opowieści, określił tę produkcję jako „jedno z najbardziej niezwykłych doświadczeń w mojej karierze” . Ponadto ujawnił : „Mamy coś bardzo potężnego, wizualny delikates pełen przygód”.” koncentruje się na złotych latach postaci granej przez i opowiada o podróży przez jeden z najbardziej niezwykłych napadów, jakich dokonał wraz z gangiem. Do jego gangu przynależą aktorzy: Michelle Jenner, Tristán Ulloa, Begoña Vargas, Julio Peña Fernández i Joela Sancheza.

Osiem odcinków serialu, stworzonego przez Álex Pina (”, „Sky Rojo”) i Esther Martinez Lobato („La casa de papel”, „Sky Rojo”), zostało napisanych przez Álexa Pina, Esther Martinez Lobato, Davida Barrocala, Davida Oliva i Lorenę G. Maldonado. Reżyserują je Albert Pintó („Sky Rojo”, „Malasaña 32”), David Barrocal („Sky Rojo”) i Geoffrey Cowper („Tercer Grado”).

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku w Paryżu, a zakończyły w Madrycie. Według osób odpowiedzialnych za platformę osiem rozdziałów „Berlina” będzie dostępnych na platformie w grudniu 2023 roku (29 grudnia).

To jest „

Są tylko dwie rzeczy, które mogą zamienić psi dzień w cudowny dzień: jedna to miłość, a druga to łup za milion dolarów. To są motory, które napędzają Berlina w jego złotych latach, kiedy jeszcze nie ma pojęcia o swojej chorobie i nie jest zamknięty jak szczur w Mennicy.

Tutaj poświęca się przygotowaniu jednego ze swoich najbardziej niezwykłych napadów: sprawieniu, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły, jakby to była liczba iluzjonistyczna, i do tego ma jeden z trzech gangów, z którymi kradł w swoim życiu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź